Quote (blejdowy @ Apr 29 2013 10:55pm)
ajo, wroce jutro z pracy i akurat powinna byc gierka, fajnie sie sklada, ciekawe jak sie bedzie gralo, czy to bedzie przyjemne czy nie
/e tam jest mało klas, potem sa jakies extended profesje ? Czy ajk to działa w ogle?
afaik na razie są 4 klasy tylko i każda ma po jednej PARAGON PATH czy coś tam, to takie advanced class z swtor. Później pewnie to będzie rozwinięte. Na pewno dodadzą jeszcze za jakiś czas jakiegoś rendżera na łuk, prawdopodobnie warlocka i slyszalem o czymś jeszcze chyba.
Imo 4 klasy to dośc jeśli rozwiną te AC jakoś sensownie