d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1121314151640Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,905
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Apr 29 2013 01:52pm
da sie juz to sciagnac i pozniej wpisac keya czy jutro wszystko?? dajcie linka jak ktos ma pod reka do dwnldu.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 29 2013 01:55pm
Quote (Fatality-SoF @ Apr 29 2013 08:52pm)
da sie juz to sciagnac i pozniej wpisac keya czy jutro wszystko?? dajcie linka jak ktos ma pod reka do dwnldu.


wpisz w google neverwinter.
Member
Posts: 28,905
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Apr 29 2013 02:05pm
Quote (blejdowy @ Apr 29 2013 07:55pm)
wpisz w google neverwinter.


no i? nie chce mi sie patrzec tam po stronie czy jest gdzies link tylko oczekuje prostej odpowiedzi :<
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 29 2013 02:08pm
Quote (Fatality-SoF @ Apr 29 2013 10:05pm)
no i? nie chce mi sie patrzec tam po stronie czy jest gdzies link tylko oczekuje prostej odpowiedzi :<


a z tego co 3 posty wyzej podalem nie mozna sciagnac?
zadnego klucza nie trzeba wpisywac potem, rejestrujesz sie na stronie wyzej i wio
Member
Posts: 28,905
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Apr 29 2013 02:44pm
ok juz wszystko mam, dzieki :)
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 29 2013 02:55pm
ajo, wroce jutro z pracy i akurat powinna byc gierka, fajnie sie sklada, ciekawe jak sie bedzie gralo, czy to bedzie przyjemne czy nie



/e tam jest mało klas, potem sa jakies extended profesje ? Czy ajk to działa w ogle?

This post was edited by blejdowy on Apr 29 2013 02:59pm
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 29 2013 03:23pm
Quote (blejdowy @ Apr 29 2013 10:55pm)
ajo, wroce jutro z pracy i akurat powinna byc gierka, fajnie sie sklada, ciekawe jak sie bedzie gralo, czy to bedzie przyjemne czy nie



/e tam jest mało klas, potem sa jakies extended profesje ? Czy ajk to działa w ogle?


afaik na razie są 4 klasy tylko i każda ma po jednej PARAGON PATH czy coś tam, to takie advanced class z swtor. Później pewnie to będzie rozwinięte. Na pewno dodadzą jeszcze za jakiś czas jakiegoś rendżera na łuk, prawdopodobnie warlocka i slyszalem o czymś jeszcze chyba.
Imo 4 klasy to dośc jeśli rozwiną te AC jakoś sensownie
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 29 2013 03:26pm
Quote (Lander @ Apr 29 2013 10:23pm)
afaik na razie są 4 klasy tylko i każda ma po jednej PARAGON PATH czy coś tam, to takie advanced class z swtor. Później pewnie to będzie rozwinięte. Na pewno dodadzą jeszcze za jakiś czas jakiegoś rendżera na łuk, prawdopodobnie warlocka i  slyszalem o czymś jeszcze chyba.
Imo 4 klasy to dośc jeśli rozwiną te AC jakoś sensownie


no jak bedzie advanced costo fajnie, bo jak narazie wszystko dal mnie jest zbyt podobne
Member
Posts: 28,905
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Apr 29 2013 05:14pm
wydaje mi sie ze i tak jutro nie bedzie gry jak to zwykle na poczatku udostepnienia open bety ;x
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 30 2013 12:20am
http://neverwinter.gamepedia.com/Neverwinter_Wiki

jak komus sie chce to moze poczytac
Go Back To Polska Topic List
Prev1121314151640Next
Closed New Topic New Poll