Quote (Mentalista @ 14 May 2013 01:03)
ja sie zdziwilem, ze ten baleron tak hamuje.
1860 kg a żyleta, staje w miejscu. Mimo tego, ze chuj wie kto i kiedy robil hamulce xd
No ja nie sprawdzałem, a naczytałem się, że Legie mają 'spowalniacze' zamiast hamulców i tak jeździłęm, aż mi nie zaczęło wyraźnie przycierać przy hamowaniu, alus nagrzany, że bym jajecznice mógł zrobić i zero klocka. No to się szarpnąłem na coś lepszego, będzie spokój na dłużej, zwłaszcza, że tylko tył robię, cuz przód jeszcze pojeździ.
Nie ma co oszczędzać na hamulcach, ostatnio typ jebaniec widział, że się spieszyłem i kluczyłem między emerytami na 2pasmówce w mieście i mi przyhamował skurwysyn, ale jednak ma się dobry refleks xd
This post was edited by Damundo on May 13 2013 05:07pm