d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czas Dokonać Wyboru Samochodu > Zastanuwka Między Dwoma
Prev11213141516Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 04:55pm
Quote (Mentalista @ 14 May 2013 00:49)
Jeszcze tłumik mi został do wymiany, poduszki zawieszenia tylmego i koła wyważyć. W tym tyg to skończę raczej (bo jeszcze mam filtry w A4 do wymiany)
i na alledrogo


Obyś kupca szybko znalazł typie.
Ja mam nadzieję, że mi jutro tarcze i klocki na tył przyjdą, bo mi sięklocki z lewej strony skończyły, tak to jest jak się nie zwraca uwagi ;x
Ale teraz będzie koks, nawiercane i nacinane Mikody i kloce TRW, może zacznie hamować jak Scenic xDDD
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 13 2013 04:57pm
Quote (Damundo @ May 13 2013 11:55pm)
Obyś kupca szybko znalazł typie.
Ja mam nadzieję, że mi jutro tarcze i klocki na tył przyjdą, bo mi sięklocki z lewej strony skończyły, tak to jest jak się nie zwraca uwagi ;x
Ale teraz będzie koks, nawiercane i nacinane Mikody i kloce TRW, może zacznie hamować jak Scenic xDDD


kurwa to się szarpnąłeś jak chuj. Nie szkoda Ci wsadzać tego do scenica? Przecież Scenic to nie auto do zapierdalania. Scenic I/II?? 1,6 czy 1,9tdi? :D
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 05:01pm
Ja to do swojego będę pakował XD Scenic starego ma hamulce good, lekko depniesz i ryj leci na szybę. Ojciec ma I'ke FL '02 1.9dCi.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 13 2013 05:03pm
ja sie zdziwilem, ze ten baleron tak hamuje.
1860 kg a żyleta, staje w miejscu. Mimo tego, ze chuj wie kto i kiedy robil hamulce xd
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 05:07pm
Quote (Mentalista @ 14 May 2013 01:03)
ja sie zdziwilem, ze ten baleron tak hamuje.
1860 kg a żyleta, staje w miejscu. Mimo tego, ze chuj wie kto i kiedy robil hamulce xd


No ja nie sprawdzałem, a naczytałem się, że Legie mają 'spowalniacze' zamiast hamulców i tak jeździłęm, aż mi nie zaczęło wyraźnie przycierać przy hamowaniu, alus nagrzany, że bym jajecznice mógł zrobić i zero klocka. No to się szarpnąłem na coś lepszego, będzie spokój na dłużej, zwłaszcza, że tylko tył robię, cuz przód jeszcze pojeździ.
Nie ma co oszczędzać na hamulcach, ostatnio typ jebaniec widział, że się spieszyłem i kluczyłem między emerytami na 2pasmówce w mieście i mi przyhamował skurwysyn, ale jednak ma się dobry refleks xd

This post was edited by Damundo on May 13 2013 05:07pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 13 2013 05:09pm
Quote (Damundo @ May 14 2013 12:07am)
No ja nie sprawdzałem, a naczytałem się, że Legie mają 'spowalniacze' zamiast hamulców i tak jeździłęm, aż mi nie zaczęło wyraźnie przycierać przy hamowaniu, alus nagrzany, że bym jajecznice mógł zrobić i zero klocka. No to się szarpnąłem na coś lepszego, będzie spokój na dłużej, zwłaszcza, że tylko tył robię, cuz przód jeszcze pojeździ.
Nie ma co oszczędzać na hamulcach, ostatnio typ jebaniec widział, że się spieszyłem i kluczyłem między emerytami na 2pasmówce w mieście i mi przyhamował skurwysyn, ale jednak ma się dobry refleks xd


kurwa wytargac takiego przez zamkniete okno, przekopac i pojechac dalej...
No ale z tylu mysalem, ze masz bębny?
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 05:17pm
Quote (Mentalista @ 14 May 2013 01:09)
kurwa wytargac takiego przez zamkniete okno, przekopac i pojechac dalej...
No ale z tylu mysalem, ze masz bębny?


Wez, w leganzie jest przechuj wynalazek zwany TARCZOBĘBNAMI KURWA. Czaisz? Do ręcznego masz wewnątrz bębna takie półotwarte klocki, coś jak połączone kloce z bębnów, a do hamulca roboczego masz tarcze. Nie wiem kto miał taką fantazję, ale powiedzmy, że chujowy pomysł.
Tak się to fantastycznie prezentuje

Tarcze kotwiczne mam pewnie ostro skorodowane, aż się boję zdejmować stare tarcze..
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 13 2013 05:18pm
Quote (Damundo @ May 14 2013 12:17am)
Wez, w leganzie jest przechuj wynalazek zwany TARCZOBĘBNAMI KURWA. Czaisz? Do ręcznego masz wewnątrz bębna takie półotwarte klocki, coś jak połączone kloce z bębnów, a do hamulca roboczego masz tarcze. Nie wiem kto miał taką fantazję, ale powiedzmy, że chujowy pomysł.
Tak się to fantastycznie prezentuje
http://i.imgur.com/9100JeD.jpg
Tarcze kotwiczne mam pewnie ostro skorodowane, aż się boję zdejmować stare tarcze..


wiem co to tarczobębny :D
podobno wynalazek szatana

This post was edited by Mentalista on May 13 2013 05:18pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 05:20pm
Quote (Mentalista @ 14 May 2013 01:18)
wiem co to tarczobębny :D
podobno wynalazek szatana


Tyle, że ręczny kurewsko słaby, bo do regeneracji/wymiany kotwiczne, ale chuj tam i tak na biegu zostawiam zawsze więc /care. Byle robocze dobrze działały. Nowe tarcze kotwiczne to 400/sztuka :D troszkę wyjebane zatem. Jeszcze kilka innych pierdół trzeba poprawić.
Szukasz dalej wymarzonego W124 coupe, czy opierdalasz obecnego i inny target?
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 13 2013 05:22pm
Quote (Damundo @ May 14 2013 12:20am)
Tyle, że ręczny kurewsko słaby, bo do regeneracji/wymiany kotwiczne, ale chuj tam i tak na biegu zostawiam zawsze więc /care. Byle robocze dobrze działały. Nowe tarcze kotwiczne to 400/sztuka :D troszkę wyjebane zatem. Jeszcze kilka innych pierdół trzeba poprawić.
Szukasz dalej wymarzonego W124 coupe, czy opierdalasz obecnego i inny target?


Ty btw ręcznego. Wiesz, że mam w mesiu 4 pedały? xd
Na pewno będę brał W124 ale nie wiem czy sedan czy Coupe.
Poszukam jeszcze coupe jak nie bedzie nic to sedana poszukam. Ale bedzie latwiej bo dorzucę do puli z 5k
Go Back To Polska Topic List
Prev11213141516Next
Add Reply New Topic New Poll