Quote (cagiva @ Apr 28 2012 07:38pm)
za niecaly tydzien polski, no kurwa

z probnej mialem 56%, mozna powiedzieć, że bez przedmiotu takiego jak polski w mojej szkole, zero przeczytanych lektur, a pisalem o ludziach bezdomnych i lalce ;D
chce miec ok 50% bo polski mnie nie interesuje, zdaje matme, angielski i fizyke na rozszerzeniu ale i tak troche sie stresuje hmm..
jak tam u was?
to samo zdaję, z prezentacji chuja umiem, a na ten poniedziałek muszę umiec, bo mam umówione spotkanie z polonistką, żeby mnie posłuchała :c