Quote (Hr_collector @ Jun 2 2010 02:25pm)
szczypiorek?? szaczka ja wiem ze ty masz miliard w lapie i klacie, ale ja mam 186wzrostu, klata 115, lapka 39 waga 90 wiec na szczypiorka nie mam nawet aspiracjii:)
ale skad tu nagle jakies porownania do mnie?
atm to ja sam jestem szczypiorek cuz zapuscilem sie strasznie, ale odrabiam.
jednak ego masz kapke ciezsze od wagi ciala.
zeby sie jednak chwalic postawna sylwetka trzeba ja miec.
nie wyrozniasz sie niczym.
powoli zaczyna to wygladac jak gay.pl ;(
Quote (Pozer @ Jun 2 2010 02:31pm)
slim tie z japonii
najchudszy jaki moglem znalesc to 4cm, wiec z azji musialem kupowac, grubosc 1.5cm
szerokosc* chyba

sam musze sobie jakis takis zalatwic.
Quote (Hr_collector @ Jun 2 2010 02:32pm)
no fakt tutaj wygladam na malego, ale mozesz wpasc do mnie do miasta, i zobaczyc mnie na zywo:) hehehe tutaj inaczej wygladam
nie chwale sie, tylko mowie ze reszta jest brzydka

taki troszke selfown cuz niczym sie od nich nie wyrozniasz aka jeden worek.
This post was edited by saszas on Jun 2 2010 08:35am