Quote (GoT @ Dec 30 2009 05:09pm)
nom to też.
Źle się wyraziłem heinkein to nie piwo a piffko
Ja tam wolę Perłę, Tyskie, Żywca albo Książa (chuj, że tanie piwo i stosunkowo słabe).
Zachodnich, wymyślnym piw nie lubię, bo kurwa są jakieś takie chujowe w smaku.
In b4; Tak kurwa, polskie i czeskie/słowackie piwa rządzą.
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 05:15pm)
nie wiem, nie pilem nigdy harnasia, bo jak chce sie upierdolic tanio to ide do biedronki i kupuje vip za 2 zl, a tak to pije tylko ZUBRY
pisze tylko jak wiekszosc moich znajomych mowi.
O kurwa, chlejesz na umór Vipy z Biedy. To jest dopiero gówniarskie zachowanie.
This post was edited by unstoppable_one on Dec 30 2009 09:20am