d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev1121314151620Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Dec 30 2009 09:16am
Quote (GoT @ Dec 30 2009 05:09pm)
nom to też.

Źle się wyraziłem heinkein to nie piwo a piffko


Ja tam wolę Perłę, Tyskie, Żywca albo Książa (chuj, że tanie piwo i stosunkowo słabe).
Zachodnich, wymyślnym piw nie lubię, bo kurwa są jakieś takie chujowe w smaku.

In b4; Tak kurwa, polskie i czeskie/słowackie piwa rządzą.

Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 05:15pm)
nie wiem, nie pilem nigdy harnasia, bo jak chce sie upierdolic tanio to ide do biedronki i kupuje vip za 2 zl, a tak to pije tylko ZUBRY


pisze tylko jak wiekszosc moich znajomych mowi.


O kurwa, chlejesz na umór Vipy z Biedy. To jest dopiero gówniarskie zachowanie.

This post was edited by unstoppable_one on Dec 30 2009 09:20am
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:16am
Quote (Gigus @ 30 Dec 2009 15:15)
Jaki ty jesteś spierdolony.


ruchaj kamien z dziurka.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 30 2009 09:17am
Mozna wypic jedno czy dwa, ale w wiekszych ilosciach to juz chujowo :/
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Dec 30 2009 09:17am
nie pijam tego, cuz pije piwo dla smaku piwa, a nie jablek/malin/whatever. nie jest zle w smaku, po prostu wole zwyczajne browarki :) a jesli chodzi o piwa smakowe to polecam piwko Krajan Miodowe. wykurwiste jest :)

This post was edited by fro5tbite on Dec 30 2009 09:18am
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold: 121,534.87
Dec 30 2009 09:17am
6 stron
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:18am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 15:09)
to ile ty masz lat ? po tym jak widzialem twoj podpis (na kartkach ktore wysylales) to stawial bym na podstawowke. Jestes niedorozwiniety czy dzieci w podstawowkach juz pija alkohol ?
nie widac w profilu ?????? xx
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 30 2009 09:18am
Japierdole Kupcie sobie Pilsnera, Budweisera, Kelta, Paulanera, Tuchera, Smadnego Mnicha, Bażanta, Tyskie książęce, mocną taterke, a nie pierdolcie mi tutaj jakimiś reddsami, lechami, czy innymi guwnami

Quote (Pozer @ Dec 30 2009 04:18pm)
nie widac w profilu ?????? xx


eZ

This post was edited by DrumAndBase on Dec 30 2009 09:19am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Dec 30 2009 09:19am
Quote (Pozer @ 30 Dec 2009 16:18)
nie widac w profilu ?????? xx

xDDD
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Dec 30 2009 09:19am
Quote (DrumAndBase @ 30 Dec 2009 16:18)
Japierdole Kupcie sobie Pilsnera, Budweisera, Kelta, Paulanera, Tuchera, Smadnego Mnicha, Bażanta, Tyskie książęce, mocną taterke, a nie pierdolcie mi tutaj jakimiś reddsami, lechami, czy innymi guwnami

o to to to to
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:20am
14, mhm - w sumie tyle moge ci dac - choc spierdoleniem dorownujesz przedszkolakom
Go Back To Polska Topic List
Prev1121314151620Next
Add Reply New Topic New Poll