d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
Prev1121314151643Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:18am
hm. a spiochek gdzie? przecież to było objawienie początku 2009 roku.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 28 2009 11:18am
Quote (PiPek @ 28 Dec 2009 18:18)
Ciekawię się jedynie gdzie są sami zainteresowani?
Btw na monie tylko 1 głos, czyżby wszyscy pozapominali o niej?


jak widec sa lepsze okazy ;D
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Dec 28 2009 11:18am
Quote (realny @ Dec 28 2009 07:18pm)
zagłosowałem


jak tam wpadne do ciebie to cie rozniose wieszaku !!!
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:19am
Po foty maxi_pleba piszcie do azur3'a / maciocha, ja ich nie posiadam, założyłem jedynie temat, bo mnie o to poproszono.
Banned
Posts: 5,208
Joined: Aug 6 2009
Gold: 307.00
Warn: 50%
Dec 28 2009 11:19am
Quote
ja w iem ze ty przezyles wiecej odemnie

tak i zato jedyne co moge to wyrazy szacynku tu przeslac ale posluchaj mnie teraz cuz potrzebuje wsparcia ;///

paniem wylizalem wiele po cipie robilem didżeja cycki zaliczylem ale jest taka panna
nie jest niby wyjebista ale stary ona rozpierdala imo system
i kurwa nie wiem co zrobic ;/

moze napisze do ciebie jutro czy tam kiedy bedziez ofc nienarzucajac sie


jeste w sytuacjii hujowej go goral jak juz wybierze wybranke to ciezko od tego odjesc to juz jest t radycja geny przodki nic nieporadze
sam dziadek postąpil tak z kaśką (moją babcią)
najwieksze pozdrowienia sle...
Moro123 jsp

Tekst moro123, mozesz wstawic ;)

voted mysz15


/screen mi sie nie zaladowal


This post was edited by Puczman on Dec 28 2009 11:22am
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:19am
Quote (PiPek @ Dec 28 2009 05:18pm)
Ciekawię się jedynie gdzie są sami zainteresowani?
Btw na monie tylko 1 głos, czyżby wszyscy pozapominali o niej?


Gdyby się udzielała nadal, to byłaby ex aequo z myszą15
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:19am
Quote (bai @ Dec 28 2009 06:18pm)
ktory to anwil ?


chomiksfun czy jakoś tak, czasem coś popisze, po czym ucieka z płaczem od klawiatury.
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Dec 28 2009 11:19am
Quote (bai @ 28 Dec 2009 19:18)
ktory to anwil ?


the_chomiks_fun
stop_cry_dude
kibice_anwilu_h1


Quote (zuozuo @ 28 Dec 2009 19:19)
chomiksfun czy jakoś tak, czasem coś popisze, po czym ucieka z płaczem od klawiatury.


Z moich informacji wywiadowczych wynika, ze ma konto 05

This post was edited by Azur3 on Dec 28 2009 11:19am
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:19am
Quote (pan_telewizor @ Dec 28 2009 11:13am)
obracanie tego w zart to najgorsza mozliwa taktyka, wykurwiaj w szpagatach imbecylu


może nie stricte na tym, ale na czymś bardzo podobnym polegała wymówka macieya, dobrze wybraliście ;D
Banned
Posts: 3,042
Joined: Dec 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:19am
Quote (Azur3 @ 28 Dec 2009 18:19)
the_chomiks_fun
stop_cry_dude
kibice_anwilu_h1


thx
Go Back To Polska Topic List
Prev1121314151643Next
Closed New Topic New Poll