Quote (DrumAndBase @ Fri, 2 Oct 2009, 22:30)
Nie patrz na to co się dziele z ludźmi przez forum, bo np ja w rl i nawet w rozmowie z e-znajomymi nie zmieniłem się ani trochę. Przypuszczam że Maciej Cz. również jest tym samym człowiekiem, którym był. To że bawi go atencja, czy napinka rozumiem. Forum służy do rozrywki, śmiechu, a nie poważnego przeżywania

Wobec tego wasze rozrywki są dość niskich lotów. Btw Mareczek (znający phsa z rl) mówił mi, ze również prywatnie ładnie phsa popierdoliło, więc coś jest na rzeczy. Jednak w przeciwienstwie do phsa ty nigdy nie byłeś normalny na forum, od początku byleś atencyjnym ścierwem, co oznacza, że nie jest to forumowe alter ego, tylko problem tkwi gdzieś głębiej. Naturalnie nie mam zamiaru wdawać się z tobą w żadną dyskusję, potraktuj to jako zwykły flame i dopisz sobie +1 do zdobytej dzisiaj atencji.