d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1121314151658Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 2 2009 02:32pm
Quote (Maciey @ Fri, Oct 2 2009, 08:30pm)
Co to z ludźmi się dzieje przez to pierdolone forum....


nie wszyscy się "psują".
Member
Posts: 3,892
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.01
Oct 2 2009 02:34pm
Quote (podnuzek_lorda_hastneriusza @ Fri, Oct 2 2009, 08:31pm)
fakt ze zakolegował się z równie spierdolonym i nieszanowanym uzytkownikiem jak clubbase no i perełka spierdolenia karol gumiś równiez moze stanowić dowód potwierdzający moją wypowiedź.



rotto


rzycze miuej nocy
i jutrzejszego dnia
durzo wrubelkuw
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 2 2009 02:34pm
Quote (podnuzek_lorda_hastneriusza @ Fri, Oct 2 2009, 10:31pm)
fakt ze zakolegował się z równie spierdolonym i nieszanowanym uzytkownikiem jak clubbase no i perełka spierdolenia karol gumiś równiez moze stanowić dowód potwierdzający moją wypowiedź.



rotto


Co masz do Radka czy Karola? Mam ich oceniać przez pryzmat forum, skoro gadam z nimi normalnie, tak jak kiedyś z Tobą i nie zauważam w nich ani śladu spierdolenia?
Banned
Posts: 220
Joined: Sep 24 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 02:34pm
Quote (Xhanti @ Fri, Oct 2 2009, 10:34pm)
rzycze miuej nocy
i jutrzejszego dnia
durzo wrubelkuw


heheheh :D
dobranoc :D
Member
Posts: 3,892
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.01
Oct 2 2009 02:35pm
Quote (podnuzek_lorda_hastneriusza @ Fri, Oct 2 2009, 08:34pm)
heheheh :D
dobranoc :D


skąd to w ogóle wziąłeś?
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 02:36pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, 2 Oct 2009, 22:30)
Nie patrz na to co się dziele z ludźmi przez forum, bo np ja w rl i nawet w rozmowie z e-znajomymi nie zmieniłem się ani trochę. Przypuszczam że Maciej Cz. również jest tym samym człowiekiem, którym był. To że bawi go atencja, czy napinka rozumiem. Forum służy do rozrywki, śmiechu, a nie poważnego przeżywania ;)


Wobec tego wasze rozrywki są dość niskich lotów. Btw Mareczek (znający phsa z rl) mówił mi, ze również prywatnie ładnie phsa popierdoliło, więc coś jest na rzeczy. Jednak w przeciwienstwie do phsa ty nigdy nie byłeś normalny na forum, od początku byleś atencyjnym ścierwem, co oznacza, że nie jest to forumowe alter ego, tylko problem tkwi gdzieś głębiej. Naturalnie nie mam zamiaru wdawać się z tobą w żadną dyskusję, potraktuj to jako zwykły flame i dopisz sobie +1 do zdobytej dzisiaj atencji.
Banned
Posts: 220
Joined: Sep 24 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 02:36pm
Quote (Xhanti @ Fri, Oct 2 2009, 10:35pm)
skąd to w ogóle wziąłeś?


nie mam komputera w tygodniu, siedzę na eragg i wymysliłem :D
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 2 2009 02:37pm
Quote (BjNsux @ Fri, Oct 2 2009, 10:36pm)
Wobec tego wasze rozrywki są dość niskich lotów. Btw Mareczek (znający phsa z rl) mówił mi, ze również prywatnie ładnie phsa popierdoliło, więc coś jest na rzeczy. Jednak w przeciwienstwie do phsa ty nigdy nie byłeś normalny na forum, od początku byleś atencyjnym ścierwem, co oznacza, że nie jest to forumowe alter ego, tylko problem tkwi gdzieś głębiej. Naturalnie nie mam zamiaru wdawać się z tobą w żadną dyskusję, potraktuj to jako zwykły flame i dopisz sobie +1 do zdobytej dzisiaj atencji.


Przez kilka lat nie udzielałem się na tej sekcji prawie wcale. Czasem pare postów. Teraz od kilku miesięcy mam pracę w której nie mam nic lepszego do roboty, to sobie piszę ;) Co ty możesz wiedzieć?
Member
Posts: 60,478
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 02:38pm
Quote (BjNsux @ Fri, Oct 2 2009, 10:36pm)
Wobec tego wasze rozrywki są dość niskich lotów. Btw Mareczek (znający phsa z rl) mówił mi, ze również prywatnie ładnie phsa popierdoliło, więc coś jest na rzeczy. Jednak w przeciwienstwie do phsa ty nigdy nie byłeś normalny na forum, od początku byleś atencyjnym ścierwem, co oznacza, że nie jest to forumowe alter ego, tylko problem tkwi gdzieś głębiej. Naturalnie nie mam zamiaru wdawać się z tobą w żadną dyskusję, potraktuj to jako zwykły flame i dopisz sobie +1 do zdobytej dzisiaj atencji.


pogromca plebsu powraca :hail:

This post was edited by AlmostPRO on Oct 2 2009 02:39pm
Member
Posts: 1,706
Joined: Sep 15 2009
Gold: 0.00
Oct 2 2009 02:39pm
drómendbejs
Go Back To Polska Topic List
Prev1121314151658Next
Closed New Topic New Poll