moze lekki nakurwik ? plz zzz
Quote (Grzechotnik @ Sun, Jul 12 2009, 01:56pm)
jeszcze nie legendarny, poczekaj az sie panna zarejestruje tak jak u golebia bylo
jak sie zarejestruje to za 1 posta dostanie suspa xDDD
This post was edited by l1pa on Jul 12 2009 06:56am