d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czyżbym Znalazł Samosieje?
Prev1121314
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Jun 18 2009 03:02pm
Quote (LightMaFire @ Thu, 18 Jun 2009, 21:39)
Moze to byc konopia przemyslowa ktora w ogole Cie nie ruszy, czegokolwiek by Ci ktos nie powiedzial. (pamietaj zeby palic topki, nie liscie)
A moze byc 'zapomniana' pestka z jakiegos outdooru, albo czyis outdoor. Poczekaj az dojrzeje, i pamietaj - NIE KRADNIJ ROSLINY JEZELI TO CZYIS OUTDOOR KURWO.
dziekuje.


this! :P
Member
Posts: 11,610
Joined: Oct 17 2003
Gold: 0.00
Jun 18 2009 03:02pm
Quote (Hate_Me @ Tue, Jun 16 2009, 09:44pm)
Foto ze spaceru z psem. Kupa tego rosła nad brzegiem jeziora.
Dzięki Gumiś za pomoc ze zdjęciem.
To jest marycha?

http://i40.tinypic.com/59sep5.jpg


Leże, sry ;DDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 15,044
Joined: May 4 2007
Gold: 153.00
Warn: 100%
Jun 18 2009 03:06pm
Member
Posts: 10,255
Joined: Nov 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Jun 18 2009 03:12pm
Quote (LightMaFire @ Thu, 18 Jun 2009, 21:39)
Moze to byc konopia przemyslowa ktora w ogole Cie nie ruszy, czegokolwiek by Ci ktos nie powiedzial. (pamietaj zeby palic topki, nie liscie)
A moze byc 'zapomniana' pestka z jakiegos outdooru, albo czyis outdoor. Poczekaj az dojrzeje, i pamietaj - NIE KRADNIJ ROSLINY JEZELI TO CZYIS OUTDOOR KURWO.
dziekuje.


Przecież to Polska, tu każdy kradnie, a w szczególności coś co jest troche warte a leży na odludziu.
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Jun 18 2009 03:19pm
Quote (FaunBox @ Thu, 18 Jun 2009, 22:12)
Przecież to Polska, tu każdy kradnie, a w szczególności coś co jest troche warte a leży na odludziu.


nie wiem czy ty byś był zadowolony, gdy placac za nasiona i poswiecajac czas na kiełkowanie ich ktoś by ci krzak zajebał -.-
Member
Posts: 8,275
Joined: Jul 8 2006
Gold: 3.25
Jun 18 2009 03:19pm
Quote (M4ciek @ Thu, Jun 18 2009, 09:19pm)
nie wiem czy ty byś był zadowolony, gdy placac za nasiona i poswiecajac czas na kiełkowanie ich ktoś by ci krzak zajebał -.-


Naturalne ryzyko niesione przez uprawy outdoor
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 18 2009 03:27pm
jak dla mnie to to będą rosły japki :x
Go Back To Polska Topic List
Prev1121314
Closed New Topic New Poll