d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1129812991300130113021443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Aug 13 2010 03:44pm
Załózcie topa na http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=274 i tam bedzie łatwiej znaleźć ekipe do grania :) duzo osób to przelada i można znaleźć full team
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 13 2010 04:13pm
Quote (Thegri @ Aug 13 2010 11:44pm)
Załózcie topa na http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=274  i tam bedzie łatwiej znaleźć ekipe do grania :) duzo osób to przelada i można znaleźć full team


Kiedys tam postowalem, ale ciezko bylo cos znalezc. Ale skoro tak mowisz, to moze cos sie zmienilo.
Member
Posts: 63,968
Joined: Oct 13 2009
Gold: 354.00
Aug 13 2010 04:16pm
Member
Posts: 40,976
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,563.39
Aug 14 2010 01:33am
Quote (Grigo @ Aug 13 2010 10:13pm)
Kiedys tam postowalem, ale ciezko bylo cos znalezc. Ale skoro tak mowisz, to moze cos sie zmienilo.


raczej nie
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Aug 14 2010 07:51am
To znaczy mozna napisac topa po polsku nawet ze szuka sie grup polskojezycznych :) Wtedy zgłosi sie ktos kto wczesniej był kickowany z powodu słabego sprzetu, można sprobowac odpowiednio dobrac ekipe i moze byc ok. Sam z ciekawosci polatalbym z kims nowym na lsie bo etap szybkich clinbów juz przeszedlem wiec teraz gram sobie for fun :) Byc moze ktos z doswiadczonych slasherów chciałby pomoc nowym..
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 14 2010 07:58am
Quote (Thegri @ 14 Aug 2010 15:51)
To znaczy mozna napisac topa po polsku nawet ze szuka sie grup polskojezycznych :) Wtedy zgłosi sie ktos kto wczesniej był kickowany z powodu słabego sprzetu, można sprobowac odpowiednio dobrac ekipe i moze byc ok. Sam z ciekawosci polatalbym z kims nowym na lsie bo etap szybkich clinbów juz przeszedlem wiec teraz gram sobie for fun :) Byc moze ktos z doswiadczonych slasherów chciałby pomoc nowym..


ja mam doswiadczenie 3 letnie ale nie koniecznie dobry sprzet - nie wiem co to za inicjatywa ale chyba moge jakims nowym pomoc z lsem :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 14 2010 08:13am
zapraszam do shaslownia lvl 8 :)
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 14 2010 08:16am
Quote (Patryk1991 @ Aug 14 2010 04:13pm)
zapraszam do shaslownia lvl 8 :)


wiesz gdzie masz wbiajc :angry:

ja 42 lvl chętnie z kimś pogram
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 14 2010 08:17am
Quote (Patryk1991 @ Aug 14 2010 04:13pm)
zapraszam do shaslownia lvl 8 :)


NotAfraid (Lvl: 8) Fighter
Exp: 7,585,411
57 Str, 50 Dex, 10 Int, 50 Vit
747 Kills, 1 Deaths
Last Played: 14 days, 9 hours ago

Najpierw zacznij grac potem cos pisz...

Quote (Pingu_Hv @ Aug 14 2010 04:18pm)
skąd ta agresja Radziu ?


Moze dlatego ze zmeczony jestem i mnie leb boli.

This post was edited by Zeratull on Aug 14 2010 08:18am
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 14 2010 08:18am
Quote (Zeratull @ 14 Aug 2010 16:17)
NotAfraid (Lvl: 8) Fighter
Exp: 7,585,411
57 Str, 50 Dex, 10 Int, 50 Vit
747 Kills, 1 Deaths
Last Played: 14 days, 9 hours ago

Najpierw zacznij grac potem cos pisz...


skąd ta agresja Radziu ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1129812991300130113021443Next
Add Reply New Topic New Poll