Quote (Saygon @ 31 Jul 2011 04:46)
Misiek ma zero many. Eot ide spac.
Aha lol. Może kiedyś miał, skoro ktoś o tym wspomniał.
Quote (Tadzio @ 31 Jul 2011 12:18)
Są warte cokolwiek te konta legacy?
Teoretycznie w chuj, ale nikt tyle nie da.
This post was edited by Peu on Jul 31 2011 05:02am