d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11281291301311321680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Sep 12 2009 01:46am
Quote (xxxRedxxx @ Sat, 12 Sep 2009, 09:35)
:D Bardziej by do shamana pasowało. Ank ftw.


bardziej cos z buddyzmu bo shammy ma reinkarnacje jak u nich :P
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 12 2009 04:00am
Quote (Pozer @ Sat, Sep 12 2009, 02:31am)
eh jak ten paladyn moze takie imie miec :\

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Tyrande&n=Jesus


jestem przekonany, ze zrobienie chara o imieniu allah albo mohammed byloby niemozliwe, lub natychmiast zareportowane z konsekwencjami.
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Sep 12 2009 04:18am
Jesus the Immortal to by pro bylo
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Sep 12 2009 04:26am
Quote (DeathSquadOfVip @ Sat, Sep 12 2009, 10:18am)
Jesus the Immortal to by pro bylo


:DDDDDDD
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Sep 12 2009 04:59am
chciałbym zacząć grać w wowa od kompletnego 0
moja wiedza na temat tej gry = 0
i teraz pytania , czym można zacząć żeby gra szła w miarę płynnie , czy rozdanie talentów jest kluczowym wyborem w grze ? czy istnieją jakieś taktyki na temat rozdawania właśnie ich ?
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Sep 12 2009 05:13am
Quote (DivineHero @ Sat, 12 Sep 2009, 12:59)
chciałbym zacząć grać w wowa od kompletnego 0
moja wiedza na temat tej gry = 0
i teraz pytania , czym można zacząć żeby gra szła w miarę płynnie , czy rozdanie talentów jest kluczowym wyborem w grze ? czy istnieją jakieś taktyki na temat rozdawania właśnie ich ?


Tak, poczytaj pierwszy post.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 12 2009 05:21am
Quote (DivineHero @ Sat, 12 Sep 2009, 12:59)
chciałbym zacząć grać w wowa od kompletnego 0
moja wiedza na temat tej gry = 0
i teraz pytania , czym można zacząć żeby gra szła w miarę płynnie , czy rozdanie talentów jest kluczowym wyborem w grze ? czy istnieją jakieś taktyki na temat rozdawania właśnie ich ?


w tym momencie kluczowe nie jest nic ;d niedlugo bedzie mozna zmieniac rase i frakcje, teraz mozna zmieniac plec i imie. zmiana talentow oczywiscie tez - do woli
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 12 2009 06:30am
Quote (wielkiburak @ Sat, 12 Sep 2009, 11:00)
jestem przekonany, ze zrobienie chara o imieniu allah albo mohammed byloby niemozliwe, lub natychmiast zareportowane z konsekwencjami.
nie da sie zrobic nigdzie takich imion nawet, zablokowane jest poprostu
a on jako jedyny 80 ma
moze dlatego cuz hiszpan, a jesus to hiszpanskie imie wiec mu odpuscili
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Sep 12 2009 06:41am
Quote (Pozer @ Sat, Sep 12 2009, 02:30pm)
nie da sie zrobic nigdzie takich imion nawet, zablokowane jest poprostu
a on jako jedyny 80 ma
moze dlatego cuz hiszpan, a jesus to hiszpanskie imie wiec mu odpuscili


koles u mnie w gildii ma alta jesus z kreskami nad e i u ;<
Go Back To Polska Topic List
Prev11281291301311321680Next
Closed New Topic New Poll