Quote (wielkiburak @ Sat, 12 Sep 2009, 11:00)
jestem przekonany, ze zrobienie chara o imieniu allah albo mohammed byloby niemozliwe, lub natychmiast zareportowane z konsekwencjami.
nie da sie zrobic nigdzie takich imion nawet, zablokowane jest poprostu
a on jako jedyny 80 ma
moze dlatego cuz hiszpan, a jesus to hiszpanskie imie wiec mu odpuscili