d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1127128129130131206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 30 2011 02:42pm
Mod od last hitowania creepow i od zasiegu umiejetnosci nie pomaga?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 30 2011 02:46pm
Quote (kefir @ 30 Jul 2011 22:42)
Mod od last hitowania creepow i od zasiegu umiejetnosci nie pomaga?


Kreseczka na pasku hp creepów, która gówno daje jak i tak jesteś przyzwyczajony do gry, zasięg umiejętności, który znasz po 2 grach jakąkolwiek postacią.

Poza tym każdy może mieć te mody, więc nie wiem o co chodzi. Tak naprawdę gówno one dają.

Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 03:07pm
Mody, ktore daja przewage sa z miejsca banowane przez s2, eot.
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 30 2011 03:19pm
Duzo rejdzu, lubie hona lecz teraz zbieram na vayne w lolu i brakuje mi 500 ip wiec jutro musze dokurwic w lola.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 30 2011 03:29pm
Elder parasite na miśku wildsoula, debacja.

Quote
Originally Posted by Auricom View Post
- If you have a Scout on your team, and he hasn't spent any points in electric eye, feel free to insult his mother.


This post was edited by Peu on Jul 30 2011 03:38pm
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 30 2011 03:30pm
gdzie znajde co i jak kupowac ? bo nie ogarniam tego
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 30 2011 04:56pm
Quote (m4rc1n3k @ 30 Jul 2011 23:30)
gdzie znajde co i jak kupowac ? bo nie ogarniam tego


wciskajac B, masz tam polecane itemy, jak klikniesz na jakis to sie rozwija lista skladnikow i prawym kupujesz.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 30 2011 06:36pm
Quote (Peu @ 30 Jul 2011 23:29)
Elder parasite na miśku wildsoula, debacja.


Inb4, nie widziałem tego w grze, czytałem troche fora i znalazłem taką myśl. Wydaje się niegłupie.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 08:46pm
Quote (Peu @ 31 Jul 2011 02:36)
Inb4, nie widziałem tego w grze, czytałem troche fora i znalazłem taką myśl. Wydaje się niegłupie.


Misiek ma zero many. Eot ide spac.

Member
Posts: 2,745
Joined: Sep 18 2010
Gold: 0.99
Jul 30 2011 09:28pm
ojajebe co sie dzieje
Go Back To Polska Topic List
Prev1127128129130131206Next
Add Reply New Topic New Poll