d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Drum'n'bass I Pochodne Gatunki > Temat Oficjalny
Prev1127128129130131146Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 475
Joined: Jul 6 2014
Gold: 50.43
Dec 9 2015 12:19pm
ło panie, dawno nie słuchałem neurofunku czy darkstepu czy jak to sie tam nazywa co Concord Dawn albo Black Sun Empire robil. PROBS.

a ja z takich lagodniejszych rytmow ostatnio polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=hhnDNOcLPNs
Member
Posts: 5,923
Joined: Nov 18 2006
Gold: 11.00
Dec 10 2015 07:45am
Quote (konski @ 9 Dec 2015 20:19)
ło panie, dawno nie słuchałem neurofunku czy darkstepu czy jak to sie tam nazywa co Concord Dawn albo Black Sun Empire robil. PROBS.

a ja z takich lagodniejszych rytmow ostatnio polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=hhnDNOcLPNs


Rak, który toczy ten gatunek...
Member
Posts: 45,805
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Dec 10 2015 07:50am
Quote (zibib @ Dec 10 2015 02:45pm)
Rak, który toczy ten gatunek...


Powiedz jeszcze, że nowy wymysł :D
Member
Posts: 5,923
Joined: Nov 18 2006
Gold: 11.00
Dec 10 2015 08:08am
Quote (Pozdrawiam @ 10 Dec 2015 15:50)
Powiedz jeszcze, że nowy wymysł :D


Zależy jak na to patrzeć. Jeśli liczyć od początków gatunku, to relatywnie nowy. Ale parę lat ma. Jak dla mnie to nawet nie jest dnb, tylko pop z pseudodnb bitem. Tak czy inaczej, raczysko.

This post was edited by zibib on Dec 10 2015 08:08am
Member
Posts: 45,805
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Dec 10 2015 08:22am
Quote (zibib @ Dec 10 2015 03:08pm)
Zależy jak na to patrzeć. Jeśli liczyć od początków gatunku, to relatywnie nowy. Ale parę lat ma. Jak dla mnie to nawet nie jest dnb, tylko pop z pseudodnb bitem. Tak czy inaczej, raczysko.


Gatunek średnio znam, ale faktycznie pedalstwo troche ; /. Ja to jak już słyszę jakiś dnb, to musi być pierdolnięcie, a nie wycie i smętne melodie.
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Dec 10 2015 10:09am

<3

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on Dec 10 2015 10:11am
Member
Posts: 475
Joined: Jul 6 2014
Gold: 50.43
Dec 10 2015 03:27pm
chłopaki , tam wyzej troche pierdolicie, że rak, że pedalstwo i że w ogóle gówno.
Prawda jest taka, ze jakby każdy dnb był na jedno kopyto czyli byłyby to tylko drumy, jakiś podkład i bass to ten gatunek byłby cholernie nudny.
Od tego mamy podział na popowopodobne (takie jak te lecące w radiu) weselsze (wg waszego języka pedalskie), mroczne typu darkstepy i inne hardstepy i jakieś liquidy czy atmosferici. W obrębie gatunku dnb można się poruszać w zależności od nastroju - jak sie ma ochote na coś wesołego to się słucha czegoś wesołego, jak się ma ochote na pierdolnięcie słucha sie pierdolnięcia. Pozatym, DJ Fresh też ma jakieś pierdolnięcie, proszę juz nie gadać.

Czy pseudodnb... nie wiem, może i tak, ale sam drum'n'bass też jest odgałęzieniem Jungle tak naprawdę, który był chyba odgałęzieniem reggae. Więc co, mamy się pultać, że dnb to gówno, bo za szybkie na reggae?
Member
Posts: 475
Joined: Jul 6 2014
Gold: 50.43
Dec 10 2015 03:30pm


This post was edited by konski on Dec 10 2015 03:30pm
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Dec 11 2015 04:52am

kto da wiecej- najlepszy traczek do jazdy za miastem

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on Dec 11 2015 04:53am
Member
Posts: 5,923
Joined: Nov 18 2006
Gold: 11.00
Dec 11 2015 07:46am
Quote (BUZZ_ASTRAL @ 11 Dec 2015 12:52)
http://www.youtube.com/watch?v=XjhHu-HZO7w
kto da wiecej- najlepszy traczek do jazdy za miastem


Ty lepiej daj trackliste bolimnieząba, bo poobczajałbym twórczość niektórych z tych ziomków.

A to co dałeś też zamiata w chuj.

Quote (konski @ 10 Dec 2015 23:27)
chłopaki , tam wyzej troche pierdolicie, że rak, że pedalstwo i że w ogóle gówno.
Prawda jest taka, ze jakby każdy dnb był na jedno kopyto czyli byłyby to tylko drumy, jakiś podkład i bass to ten gatunek byłby cholernie nudny.
Od tego mamy podział na popowopodobne (takie jak te lecące w radiu) weselsze (wg waszego języka pedalskie), mroczne typu darkstepy i inne hardstepy i jakieś liquidy czy atmosferici. W obrębie gatunku dnb można się poruszać w zależności od nastroju - jak sie ma ochote na coś wesołego to się słucha czegoś wesołego, jak się ma ochote na pierdolnięcie słucha sie pierdolnięcia. Pozatym, DJ Fresh też ma jakieś pierdolnięcie, proszę juz nie gadać.

Czy pseudodnb... nie wiem, może i tak, ale sam drum'n'bass też jest odgałęzieniem Jungle tak naprawdę, który był chyba odgałęzieniem reggae. Więc co, mamy się pultać, że dnb to gówno, bo za szybkie na reggae?


E, nie, ja po prostu nie po to słucham dnb, żeby słyszeć pop. Jak chcę posłuchać popu, to wolę np Adele czy jakieś inne badziewie, gdzie wokal gra pierwsze skrzypce i cała produkcja jest ułożona pod niego. Ale oczywiście każdy słucha czego chce, wyraziłem tylko swoją opinię.

This post was edited by zibib on Dec 11 2015 07:59am
Go Back To Polska Topic List
Prev1127128129130131146Next
Add Reply New Topic New Poll