Quote (Pr3o @ Oct 25 2010 10:16pm)
dubbing w serii toy story jest zajebisty

ale lektor > dubbing
nom, i w szreku.
ale w filmach fabularnych to juz porazka totalna.
Quote (Zix_X @ Oct 25 2010 06:52pm)
OGLĄDNALES POWIADASZ..
powiadam, wypierdalaj randomie
This post was edited by ARRY on Oct 25 2010 02:17pm