Quote (xxxRedxxx @ Fri, Sep 11 2009, 10:40pm)
tbc 2.4.3
woot? To privy są aż tak zacofane?
nom.. trudno znalezc jakis dobry wotlk/low rate.
Quote (pan_telewizor @ Fri, Sep 11 2009, 10:38pm)
gratuluje, ale grasz na privie, nie masz ani jednego binda, masz ui scale 1 i nie umiesz przesunac strzalki od questhelpera, tardku
Umiem..
This post was edited by Tradek_Mk on Sep 11 2009 03:45pm