Kupiłbym sobie energola, ale Dino zamknięte dzisiaj, a do żabki mam za daleko. W ogóle chyba przerzucam się na browary 0.33, o wiele tańsze od setek, a mi chodzi o sam smak alkoholu, nie żeby się zaraz najebać.
a jakie 0.33 są smaczne? moze spróbuje po dożynkach