☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kto śpi
Prev
1
127
128
129
130
131
272
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 13384
Replies: 2710
Track Topic
Kkbbhh
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold
:
1,762.98
Warn: 50%
#1281
Sep 22 2025 11:05am
Quote (
fafnirek @ Sep 22 2025 06:56pm
)
Wziąłem wczoraj tabletki i przespałem cały dzień :wacko: to chyba jednak nie dla mnie.
Mmmmmmm w czopkach psychotropy masz?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1282
Sep 22 2025 11:16am
Quote (
Kkbbhh @ Sep 22 2025 07:05pm
)
Mmmmmmm w czopkach psychotropy masz?
Pewnie chciałbyś mieć takie 😋 nienawiść do drugiego człowieka cię nigdzie kkbbhh nie zaprowadzi, uwierz mi w to.
Kkbbhh
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold
:
1,762.98
Warn: 50%
#1283
Sep 22 2025 11:19am
Quote (
fafnirek @ Sep 22 2025 07:16pm
)
Pewnie chciałbyś mieć takie 😋 nienawiść do drugiego człowieka cię nigdzie kkbbhh nie zaprowadzi, uwierz mi w to.
Masz jeszcze jakies porady? Bede zapisywal XD
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1284
Sep 22 2025 11:21am
Quote (
Kkbbhh @ Sep 22 2025 07:19pm
)
Masz jeszcze jakies porady? Bede zapisywal XD
Jak mi się coś przypomni, to dam znać
cbx1992
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#1285
Sep 22 2025 01:57pm
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1286
Sep 22 2025 02:00pm
Quote (
cbx1992 @ Sep 22 2025 09:57pm
)
:zzz:
Ja jeszcze idę po setkę, a potem idę grzecznie spać
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#1287
Sep 22 2025 02:10pm
Quote (
fafnirek @ Sep 22 2025 10:00pm
)
Ja jeszcze idę po setkę, a potem idę grzecznie spać :zzz:
O tej godzinie? 👀 suszy czy jak 😅
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1288
Sep 22 2025 02:19pm
Quote (
Mis_nom @ Sep 22 2025 10:10pm
)
O tej godzinie? 👀 suszy czy jak 😅
Jestem chyba uzależniony od picia setek
i piję zawsze pod wieczór, w dzień fresh.
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#1289
Sep 22 2025 02:20pm
Quote (
fafnirek @ Sep 22 2025 10:19pm
)
Jestem chyba uzależniony od picia setek :( i piję zawsze pod wieczór, w dzień fresh.
Ja już nawet nie mysle o alko 😅 ziomek byl u mnie walił browary a nawet nie miałem smaku dziwne 🤷♀️😅
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1290
Sep 22 2025 02:21pm
Quote (
Mis_nom @ Sep 22 2025 10:20pm
)
Ja już nawet nie mysle o alko 😅 ziomek byl u mnie walił browary a nawet nie miałem smaku dziwne 🤷♀️😅
To dobrze dla Ciebie, że nie myślisz o alko :+)
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
127
128
129
130
131
272
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact