Quote (Saygon @ Jul 30 2011 08:48pm)
Oj nawet nie wiesz jak mnie wkurwia ta bliska kamera w honie. Te mordy z lewej strony tez powinny byc blizej siebie, ale po kilku grach czlowiek juz tego nie widzi. A moro dostal procenty.
idę się napić za procenty mora. eloszka!

i jakby ktoś z was kiedykolwiek na lola jednak zajrzał to odezwijcie się do biednego polifrazeusa

/e leszczu, napisz mi co z tym kinem jutro
This post was edited by zuoozuoo on Jul 30 2011 12:51pm