d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1126127128129130206Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Jul 30 2011 12:51pm
Quote (Saygon @ Jul 30 2011 08:48pm)
Oj nawet nie wiesz jak mnie wkurwia ta bliska kamera w honie. Te mordy z lewej strony tez powinny byc blizej siebie, ale po kilku grach czlowiek juz tego nie widzi. A moro dostal procenty.


idę się napić za procenty mora. eloszka! :wub: i jakby ktoś z was kiedykolwiek na lola jednak zajrzał to odezwijcie się do biednego polifrazeusa :(


/e leszczu, napisz mi co z tym kinem jutro

This post was edited by zuoozuoo on Jul 30 2011 12:51pm
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 30 2011 01:18pm
Quote (Saygon @ Jul 30 2011 06:26pm)
Interfejs mozna zmienic modami. Tak samo sa mody pokazujace zasieg skilli. Ale faktem jest, ze do interfejsu trzeba sie przyzwyczaic bo jest zupelnie inny niz w lolu.


mody czyli legalne czitowanie
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 30 2011 01:18pm
skad brac mody np pokazujace zasieg speli czy tam skilli ?

This post was edited by m4rc1n3k on Jul 30 2011 01:19pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 01:30pm
Quote (m4rc1n3k @ 30 Jul 2011 21:18)
skad brac mody np pokazujace zasieg speli czy tam skilli ?


Forum>user interface mods.

Quote (kefir @ 30 Jul 2011 21:18)
mody czyli legalne czitowanie


No chyba nie.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 30 2011 01:35pm
Quote (lszcz @ 30 Jul 2011 19:30)
z inta tez masz carrych - chociazby puppet/glaciusa sie da/jester/polly(ostatnio zgwalcil nam gre sam)
widze ze peu gra z wentylem i robi 20-5 na randomow ;__;


I tak przegrałem :mellow:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 01:37pm
Quote (Peu @ 30 Jul 2011 21:35)
I tak przegrałem :mellow:


Olol latwo.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 30 2011 01:51pm
Quote (Saygon @ Jul 30 2011 07:30pm)
Forum>user interface mods.



No chyba nie.


no chyba tak
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 30 2011 01:58pm
Quote (kefir @ 30 Jul 2011 21:51)
no chyba tak


Nie wiesz chyba co to znaczy 'cheat'.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 30 2011 02:33pm
Quote (Peu @ Jul 30 2011 07:58pm)
Nie wiesz chyba co to znaczy 'cheat'.


W takim razie mody nie ulatwiaja gry i nie stwarzaja przewagi nad osobami ktore ich nie uzywaja?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 30 2011 02:40pm
Quote (kefir @ 30 Jul 2011 22:33)
W takim razie mody nie ulatwiaja gry i nie stwarzaja przewagi nad osobami ktore ich nie uzywaja?


Twoim zdaniem zmieniony interfejs, albo mod na dodatkowe informacje o statystykach daje przewagę?
Go Back To Polska Topic List
Prev1126127128129130206Next
Add Reply New Topic New Poll