d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11261271281291301680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Sep 11 2009 03:24am
Quote (LatwyEz @ Fri, 11 Sep 2009, 11:10)
jak zrobic by name moba nie wychodzilo mi za frame, tzn skracalo sie po ilus tam literach ?

e: chodzi o pitbulla4


Spróbuj ustawić name i health w tej samej linii, tj. pozycji (right/left/center), ale nie wiem gdzie się to ustawia w 4, wciąż używam 3.
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 11 2009 04:56am
wrocil iron i zaden gem mi sie nei sprzedal. neiwazne, ze on nie ma nawet designow. magia chinczyka dziala
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Sep 11 2009 10:28am
no i bejeweled bracery ^^ teraz necka z thorima hm 10man albo valykri 10man i gucio ^^ no i ofc oczko : ) 2606 SP self buffed w chicken formie ^_^ jakies 27% crita o 540 haste

This post was edited by sir-andrew on Sep 11 2009 10:28am
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 11 2009 10:45am
warek ding 80, juz trzecia postac. ladnie przepeirdalam czas, w ktorym powinienem sie uczyc.

gdzie znajde jakis fajny prot build dla tanka?
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Sep 11 2009 10:56am
Quote (wielkiburak @ Fri, 11 Sep 2009, 17:45)
warek ding 80, juz trzecia postac. ladnie przepeirdalam czas, w ktorym powinienem sie uczyc.

gdzie znajde jakis fajny prot build dla tanka?


u kungena na armory
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Sep 11 2009 12:53pm
lol, gramy sobie arene a tam warrior pod tekstury sie wjebal ;d , co teraz ?

This post was edited by graczjeden on Sep 11 2009 12:55pm
Banned
Posts: 1,470
Joined: Oct 5 2005
Gold: 0.00
Sep 11 2009 12:56pm
Quote (graczjeden @ Fri, Sep 11 2009, 06:53pm)
lol, gramy sobie arene a tam warrior pod tekstury sie wjebal ;d , co teraz ?


zostaw komputer na całą noc :<
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Sep 11 2009 02:25pm
k mam staff z twin valkyrs 10 man hc ;p i dobrze nam idzie anub zostal i 50 prob ;d

ehh kurwa 10% wipe ;/

This post was edited by DeathSquadOfVip on Sep 11 2009 02:31pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 11 2009 02:38pm
Quote (DeathSquadOfVip @ Fri, Sep 11 2009, 08:25pm)
k mam staff z twin valkyrs 10 man hc ;p i dobrze nam idzie anub zostal i 50 prob ;d

ehh kurwa 10% wipe ;/


Dam Ci rade, jak zacznie się faza z leechem to zabijacie te addy co są, a potem wszyscy na bossa, wychodzą kolejne 2 addy , tank je łapie i ciągnie daleko na permafrosta, nawet jak padnie to zanim dojdą do bossa on już powinien leżeć.
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Sep 11 2009 02:51pm
Tribute to mad skill done ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev11261271281291301680Next
Closed New Topic New Poll