Quote (DeathSquadOfVip @ Fri, Sep 11 2009, 08:25pm)
k mam staff z twin valkyrs 10 man hc ;p i dobrze nam idzie anub zostal i 50 prob ;d
ehh kurwa 10% wipe ;/
Dam Ci rade, jak zacznie się faza z leechem to zabijacie te addy co są, a potem wszyscy na bossa, wychodzą kolejne 2 addy , tank je łapie i ciągnie daleko na permafrosta, nawet jak padnie to zanim dojdą do bossa on już powinien leżeć.