ładnie. ja do mszy jedną wypiłem i jak wstałem. teraz czas na energola a po obiedzie znowu kawka ;)
Kupiłbym sobie energola, ale Dino zamknięte dzisiaj, a do żabki mam za daleko. W ogóle chyba przerzucam się na browary 0.33, o wiele tańsze od setek, a mi chodzi o sam smak alkoholu, nie żeby się zaraz najebać.