d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1126127128129130425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 6 2025 03:12pm
Sam robisz czy masz jakąś pomoc?
Kuźwa mieszadła to bym pożyczył bo swoje rozjebałem :)


Większość robie sam czasami mi ziomek pomaga 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 6 2025 07:24pm
Zamiast kawki, piję teraz piwko.
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 6 2025 10:52pm
pije kawe, następna bedzie na pokładzie Airbusa a319 ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 6 2025 10:55pm
pije kawe, następna bedzie na pokładzie Airbusa a319 ;)


Ja właśnie przed chwilą rozpuszczalną kończyłem :+)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 7 2025 01:29am
Zrobiłem sobie kolejną.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 7 2025 01:39am
Zrobiłem sobie kolejną.


Ja wcześniej jak wstałem myślałem wypić ale sie ujebalem i zasnąłem to teraz pije 😅
Member
Posts: 34,141
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 7 2025 04:15am
Ja już po amerikano B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 7 2025 04:17am
Ja już po amerikano B)


Ja już 3 mam za sobą 🫠
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 7 2025 04:47am
Ja już 3 mam za sobą 🫠


ładnie. ja do mszy jedną wypiłem i jak wstałem. teraz czas na energola a po obiedzie znowu kawka ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 7 2025 04:52am
ładnie. ja do mszy jedną wypiłem i jak wstałem. teraz czas na energola a po obiedzie znowu kawka ;)


Kupiłbym sobie energola, ale Dino zamknięte dzisiaj, a do żabki mam za daleko. W ogóle chyba przerzucam się na browary 0.33, o wiele tańsze od setek, a mi chodzi o sam smak alkoholu, nie żeby się zaraz najebać.
Go Back To Polska Topic List
Prev1126127128129130425Next
Add Reply New Topic New Poll