Quote (Damas @ 11 Oct 2014 18:33)
gratulacyjnie ;d
jesli knp sie nie uda wbic do sejmu za rok, to spierdalam z polski. nie chce pracowac na tych czerwonych skurwysynow i ich oficerow operacyjnych
props, imo skoro do krula na marsz przyszlo tyle ludzi to marsz niepodleglosci rozjebie w listopadzie
ludzie widza ze mozna sie skonsolidowac i ruszyc w sile pod belveder i skurwysynow wylapac