d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1125126127128129206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 12:21pm
Fazunia
http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=338452
No kurwa na ich forum slowo hon jest cenzurowane :d

This post was edited by Saygon on Jul 30 2011 12:24pm
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Jul 30 2011 12:23pm
zagrałem trzy gry i podtrzymuje zdanie moje o honie :C możliwe, że to kwestia przyzwyczajenia, jednak wiem, że do hona już nie wrócę więcej. wszystko jest takie małe, nieczytelne, chuj wie jaki zasięg mają poszczególne skille i w ogóle interfejs jest strasznie nieprzyjemny. co do herosów to się nie wypowiem, chociaż grałem jakimś typem z blinkiem (całkiem fajny :o), jakimś co młynek robi i jeszcze jednym.

gdyby nie ten jebany interfejs (minimapa! ikonki wielkości połowy mojego paznokcia z jakimiś chujowymi artami!) to może bym się do hona przekonał. jednak tak to dla mnie lol>hon
ps. sklep mi się podobał.

prosze bez rejdżu, specjalnie dla saygona jeszcze raz ściągnąłem i zagrałem w hona :C

This post was edited by zuoozuoo on Jul 30 2011 12:24pm
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 30 2011 12:25pm
Quote (zuoozuoo @ 30 Jul 2011 20:23)
zagrałem trzy gry i podtrzymuje zdanie moje o honie :C możliwe, że to kwestia przyzwyczajenia, jednak wiem, że do hona już nie wrócę więcej. wszystko jest takie małe, nieczytelne, chuj wie jaki zasięg mają poszczególne skille i w ogóle interfejs jest strasznie nieprzyjemny. co do herosów to się nie wypowiem, chociaż grałem jakimś typem z blinkiem (całkiem fajny :o), jakimś co młynek robi i jeszcze jednym.

gdyby nie ten jebany interfejs (minimapa! ikonki wielkości połowy mojego paznokcia z jakimiś chujowymi artami!) to może bym się do hona przekonał. jednak tak to dla mnie lol>hon
ps. sklep mi się podobał.

prosze bez rejdżu, specjalnie dla saygona jeszcze raz ściągnąłem i zagrałem w hona :C


ej daj mi nick jubego z twojego pokoju on chyba gra :D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 12:26pm
Quote (zuoozuoo @ 30 Jul 2011 20:23)
zagrałem trzy gry i podtrzymuje zdanie moje o honie :C możliwe, że to kwestia przyzwyczajenia, jednak wiem, że do hona już nie wrócę więcej. wszystko jest takie małe, nieczytelne, chuj wie jaki zasięg mają poszczególne skille i w ogóle interfejs jest strasznie nieprzyjemny. co do herosów to się nie wypowiem, chociaż grałem jakimś typem z blinkiem (całkiem fajny :o), jakimś co młynek robi i jeszcze jednym.

gdyby nie ten jebany interfejs (mapa! ikonki wielkości połowy mojego paznokcia z jakimiś chujowymi artami!) to może bym się do hona przekonał. jednak tak to dla mnie lol>hon
ps. sklep mi się podobał.

prosze bez rejdżu, specjalnie dla saygona jeszcze raz ściągnąłem i zagrałem w hona :C


Interfejs mozna zmienic modami. Tak samo sa mody pokazujace zasieg skilli. Ale faktem jest, ze do interfejsu trzeba sie przyzwyczaic bo jest zupelnie inny niz w lolu.
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Jul 30 2011 12:29pm
Quote (lszcz @ Jul 30 2011 08:25pm)
ej daj mi nick jubego z twojego pokoju on chyba gra :D


juby nie jest z mojego pokoju :unsure: i nie gra w hona, ma netbooka i mu żadna gra taka nie chodzi ;D

Quote (Saygon @ Jul 30 2011 08:26pm)
Interfejs mozna zmienic modami. Tak samo sa mody pokazujace zasieg skilli. Ale faktem jest, ze do interfejsu trzeba sie przyzwyczaic bo jest zupelnie inny niz w lolu.


jestem leniwy i nie chce mi się z modami bawić :C
btw co to za gra, w którą jak chce się normalnie pograć to trzeba poinstalować mody?
wracam do lolka i do ludzi bez rąk, za którymi się stęskniłem :wub:

This post was edited by zuoozuoo on Jul 30 2011 12:31pm
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 30 2011 12:30pm
Quote (zuoozuoo @ 30 Jul 2011 20:29)
juby nie jest z mojego pokoju :unsure: i nie gra w hona, ma netbooka i mu żadna gra taka nie chodzi ;D


to jak sie nazywa ten duzy ktory byl z nami w kinie i mowil ze gra w hona :c
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Jul 30 2011 12:31pm
Quote (lszcz @ Jul 30 2011 08:30pm)
to jak sie nazywa ten duzy ktory byl z nami w kinie i mowil ze gra w hona :c


juby nie mówił, że gra w hona, juby chodzi do ostrego i badyla i tam sobie siedzi przy hon tv i czasem może coś pogra na kompie ostrego albo badyla.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 12:39pm
Quote (zuoozuoo @ 30 Jul 2011 20:29)
juby nie jest z mojego pokoju :unsure: i nie gra w hona, ma netbooka i mu żadna gra taka nie chodzi ;D



jestem leniwy i nie chce mi się z modami bawić :C
btw co to za gra, w którą jak chce się normalnie pograć to trzeba poinstalować mody?
wracam do lolka i do ludzi bez rąk, za którymi się stęskniłem :wub:


Mody sa dla noskilli bez rak i dopiero bez nich sie normalnie gra. Generalnie nie widze roznic w interfejsach oprocz tego, ze w honie mordy bohaterow nie zaslaniaja 1/3 mapy.
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Jul 30 2011 12:41pm
Quote (Saygon @ Jul 30 2011 08:39pm)
Mody sa dla noskilli bez rak i dopiero bez nich sie normalnie gra. Generalnie nie widze roznic w interfejsach oprocz tego, ze w honie mordy bohaterow nie zaslaniaja 1/3 mapy.


w lolu jest interfejs przyjazniejszy i bardziej czytelny bez żadnych modów. no i mordy bohaterow zajmuja mniej miejsca niz w honie. :unsure: w ogóle jak pogralem w hona to wydawało mi sie caly czas, ze kamera jest za nisko zawieszona. ale moze to tylko ja. no ale co kto lubi saygonie, zakończmy te wojne i skupmy się na gnębieniu mora12334566476474 :wub:

This post was edited by zuoozuoo on Jul 30 2011 12:42pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 12:48pm
Quote (zuoozuoo @ 30 Jul 2011 20:41)
w lolu jest interfejs przyjazniejszy i bardziej czytelny bez żadnych modów. no i mordy bohaterow zajmuja mniej miejsca niz w honie. :unsure: w ogóle jak pogralem w hona to wydawało mi sie caly czas, ze kamera jest za nisko zawieszona. ale moze to tylko ja. no ale co kto lubi saygonie, zakończmy te wojne i skupmy się na gnębieniu mora12334566476474 :wub:


Oj nawet nie wiesz jak mnie wkurwia ta bliska kamera w honie. Te mordy z lewej strony tez powinny byc blizej siebie, ale po kilku grach czlowiek juz tego nie widzi. A moro dostal procenty.
Go Back To Polska Topic List
Prev1125126127128129206Next
Add Reply New Topic New Poll