Quote (lszcz @ Jul 30 2011 08:25pm)
ej daj mi nick jubego z twojego pokoju on chyba gra

juby nie jest z mojego pokoju

i nie gra w hona, ma netbooka i mu żadna gra taka nie chodzi ;D
Quote (Saygon @ Jul 30 2011 08:26pm)
Interfejs mozna zmienic modami. Tak samo sa mody pokazujace zasieg skilli. Ale faktem jest, ze do interfejsu trzeba sie przyzwyczaic bo jest zupelnie inny niz w lolu.
jestem leniwy i nie chce mi się z modami bawić :C
btw co to za gra, w którą jak chce się normalnie pograć to trzeba poinstalować mody?
wracam do lolka i do ludzi bez rąk, za którymi się stęskniłem
This post was edited by zuoozuoo on Jul 30 2011 12:31pm