Quote (wielkiburak @ Thu, 10 Sep 2009, 21:38)
dzis moje peirwsze proby ma toc 25 hc i niestety nie udalo nam sie anwet bestii polozyc. co prawda probowalismy tylko 5 czy 6 razy, ale za kazdym razem robaki wchodzily jak ten pierwszy brzydal wciaz zyl. z jakiegos powodu nie chca mi na nim w ogole crity wchodzic i ledwo 4k dpsu przekraczam...
nie mam pojecia co tam moge zle robic
bic, bic, ale wciaz gowno nam wychodzi.
U mnie w gildii zostało postawione ultimatum, jak zrobimy hardy z ulduaru to robimy totc heroic. Wczoraj 9 wipeów i przyniosło to wymierne skutki ;).

Dodam że to jest 1 hard na 25 -> lól ( Fl to śmiech na sali ).