d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11251261271281291680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 10 2009 03:19pm
Quote (iron_bird @ Thu, Sep 10 2009, 09:13pm)
iso jakis aktualny build do tankowania/dps dla dk, cuz sporo sie zmienilo


dps build looknij na moj 51/0/20, lub altenatywa 51/2/18 (jak kto woli). sporo ludzi uzywa tez frost buildu dual wield, ktory jest porownywalny do blood. ja jednak nie polecam bo dosyc ciezko o fajne bronie :P
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 10 2009 03:32pm
ktora karta noblesowa sie najdorzej sprzeda po cyrku? agi? str?
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Sep 10 2009 03:46pm
Bestie hard mode 25 padly dzis ^_^
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Sep 10 2009 05:14pm


gdyby nie beznadziejne wipe na jaraxusie i faction shicie -.-
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Sep 10 2009 05:32pm
Quote (wielkiburak @ Thu, 10 Sep 2009, 22:32)
ktora karta noblesowa sie najdorzej sprzeda po cyrku? agi? str?


to zależy z jakiej perspektywy na to patrzeć

str jest dobry dla warkow, retow czy DK i wychodziło by na to, że powinien się szybko sprzedać i dosyć drogo dlatego większość wybierze noblesa ze str co się równa zaniżaniu sobie cen, z drugiej strony jednak mało osób wybierze noblesa z agility więc można by ustawić wyższy price ale to sie równa z tym, że sprzedaż tego noblesa może trochę potrwać.
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Sep 10 2009 08:55pm
Quote (wielkiburak @ Thu, 10 Sep 2009, 21:38)
dzis moje peirwsze proby ma toc 25 hc i niestety nie udalo nam sie anwet bestii polozyc. co prawda probowalismy tylko 5 czy 6 razy, ale za kazdym razem robaki wchodzily jak ten pierwszy brzydal wciaz zyl. z jakiegos powodu nie chca mi na nim w ogole crity wchodzic i ledwo 4k dpsu przekraczam...
nie mam pojecia co tam moge zle robic


bic, bic, ale wciaz gowno nam wychodzi.


U mnie w gildii zostało postawione ultimatum, jak zrobimy hardy z ulduaru to robimy totc heroic. Wczoraj 9 wipeów i przyniosło to wymierne skutki ;).


Dodam że to jest 1 hard na 25 -> lól ( Fl to śmiech na sali ).
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 10 2009 11:00pm
Quote (kleksiq @ Fri, Sep 11 2009, 02:55am)
U mnie w gildii zostało postawione ultimatum, jak zrobimy hardy z ulduaru to robimy totc heroic. Wczoraj 9 wipeów i przyniosło to wymierne skutki ;).
http://img24.imageshack.us/img24/5691/heartv.jpg

Dodam że to jest 1 hard na 25 -> lól ( Fl to śmiech na sali ).


gz :D
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Sep 10 2009 11:45pm
Quote (iron_bird @ Thu, Sep 10 2009, 11:13pm)
iso jakis aktualny build do tankowania/dps dla dk, cuz sporo sie zmienilo

do tankowania mozesz moj obczaic, ukradziony tankowi sanctum ;p
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Sep 10 2009 11:47pm
Quote (iron_bird @ Thu, Sep 10 2009, 11:13pm)
iso jakis aktualny build do tankowania/dps dla dk, cuz sporo sie zmienilo


JAPIERDOLE, JCERZY, REROLLOWAC KTO MOZE...
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Sep 11 2009 03:10am
jak zrobic by name moba nie wychodzilo mi za frame, tzn skracalo sie po ilus tam literach ?

e: chodzi o pitbulla4

This post was edited by LatwyEz on Sep 11 2009 03:11am
Go Back To Polska Topic List
Prev11251261271281291680Next
Closed New Topic New Poll