d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1125126127128129425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 6 2025 04:01am
mam już dwie na koncie ;)
Member
Posts: 34,141
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 6 2025 04:33am
mam już dwie na koncie ;)


Ja druga wypije jak wrócę albo napiję się takiej klasycznej mielonej zalanej wrzątkiem h matuli B)
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 6 2025 04:48am
Ja druga wypije jak wrócę albo napiję się takiej klasycznej mielonej zalanej wrzątkiem h matuli B)


o to to będzie to B)
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 6 2025 05:33am
2 już wypite
Member
Posts: 11,890
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Sep 6 2025 05:41am
Siatkę musze zaciagnac z drugiego, obrobić szpalety i osadzić parapet 😋

https://i.imgur.com/1lt3Xt8.jpeghttps://i.imgur.com/TcnUojW.jpeg


Sam robisz czy masz jakąś pomoc?
Kuźwa mieszadła to bym pożyczył bo swoje rozjebałem :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 6 2025 08:01am
Na razie jedna na koncie, ale będzie druga zaraz.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 6 2025 09:53am
Chyba pora na trzecią :+)
Member
Posts: 34,141
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 6 2025 12:16pm
Btw ktoś robi kawkę w ekspresie ciśnieniowym z kolbą?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 6 2025 12:26pm
Btw ktoś robi kawkę w ekspresie ciśnieniowym z kolbą?


Nie, ja nie :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 6 2025 02:50pm
Cztery wypiłem i styknie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1125126127128129425Next
Add Reply New Topic New Poll