d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1125612571258125912601443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,935
Joined: Dec 24 2007
Gold: 0.99
May 4 2010 03:13pm
zarobić.. tzn na lepszy sprzęt w ls'a xD gier nigdy z realem nie łącze...
Mam zamiar się troche dłużej w to pobawić... Nie wiem w sumie po co tego posta pisałeś, pytałem się o zmiany bo w ls'a grałem bardzo długo i ogarnialem mniej więcej co i jka... przez ten czas troche się zmeiniło..
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
May 4 2010 03:54pm
Quote (MatiM @ 4 May 2010 23:13)
zarobić.. tzn na lepszy sprzęt w ls'a xD gier nigdy z realem nie łącze...
Mam zamiar się troche dłużej w to pobawić... Nie wiem w sumie po co tego posta pisałeś, pytałem się o zmiany bo w ls'a grałem bardzo długo i ogarnialem mniej więcej co i jka... przez ten czas troche się zmeiniło..


mutowanie wymaga czasu doszlo lowienie ryb i inne gowna... castersi spoko w catach jezeli masz dobre profy nie wiem co jeszcze sie zmienilo bo nie wiem w ktora wersje grales... napisalem po to bo wiele osob przychodzi na lsa i mysli ze zarobi kilka K fg w 3 dni :P

na start wez maga chyba bo z tego co widzialem to chamry na sc tanie strasznie ia pozatym bedziesz mogl nim wellowac...
Member
Posts: 3,205
Joined: Aug 8 2009
Gold: 91.00
May 5 2010 05:59am
da rady wlaczyc na telefonie (htc Touch PRO)?
jezeli tak to jak?
Member
Posts: 2,935
Joined: Dec 24 2007
Gold: 0.99
May 5 2010 08:23am
Jak masz jave czy co tam potrzeba? odpowiedni program to tak, nie mam HTC i nie mam pojęcia ;p Ale znając życie to nie xD

Quote (FDSupRa @ 4 May 2010 22:54)
mutowanie wymaga czasu doszlo lowienie ryb i inne gowna... castersi spoko w catach jezeli masz dobre profy nie wiem co jeszcze sie zmienilo bo nie wiem w ktora wersje grales... napisalem po to bo wiele osob przychodzi na lsa i mysli ze zarobi kilka K fg w 3 dni :P

na start wez maga chyba bo z tego co widzialem to chamry na sc tanie strasznie ia pozatym bedziesz mogl nim wellowac...


Spoko ;p
Chciałem wiedzieć jakie zmiany były i odp otrzymałem... thx
Widze jednak że mag nadal kosi na wellach i mooby ściaga na 1 hita ;p Więc chyba zrobie tak jak mówisz... Maga zarobie troche FG i będe się później w gildie i pkt bawił :) a co do szybkiego zarabiania FG... tak wiem że jest trudno ale z taką ilością jaką mam + sprzęt jaki mam na postaciach to wystarczy na szybkie rozkręcenie się :P


JAK to jest teraz ze sklepem.. itemki są tam cały czas czy wracają to ekwipunku po jakimś czasie?

This post was edited by MatiM on May 5 2010 08:51am
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 5 2010 09:02am
Quote (MatiM @ May 5 2010 04:23pm)
Jak masz jave czy co tam potrzeba? odpowiedni program to tak, nie mam HTC i nie mam pojęcia ;p Ale znając życie to nie xD



Spoko ;p
Chciałem wiedzieć jakie zmiany były i odp otrzymałem... thx
Widze jednak że mag nadal kosi na wellach i mooby ściaga na 1 hita ;p Więc chyba zrobie tak jak mówisz... Maga zarobie troche FG i będe się później w gildie i pkt bawił :) a co do szybkiego zarabiania FG... tak wiem że jest trudno ale z taką ilością jaką mam + sprzęt jaki mam na postaciach to wystarczy na szybkie rozkręcenie się :P


JAK to jest teraz ze sklepem.. itemki są tam cały czas czy wracają to ekwipunku po jakimś czasie?


az taki dobry to nie jest -.-
na 64+ lvlu nie jest tak kolorowo bez dobrych itemow.
Member
Posts: 2,935
Joined: Dec 24 2007
Gold: 0.99
May 5 2010 09:09am
Chodziło mi te o początkowe :P
Tak wiem... niestety później już koło MQ zaczynają się schodki ;p
Member
Posts: 3,205
Joined: Aug 8 2009
Gold: 91.00
May 5 2010 10:49pm
Flash 8 jest potrzebny... No ale mam 7 i chyba na WM nie ma wyzszego...
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
May 6 2010 01:36am
Quote (Zeratull @ May 5 2010 03:02pm)
az taki dobry to nie jest -.-
na 64+ lvlu nie jest tak kolorowo bez dobrych itemow.


Tu przyznam w 100% rację Radziowi. Ja ostatnio robiłem samotny climb na hc magiem przy crapowatym sprzecie. Chciałem sprawdzic czy da się wydając niewielka ilosc kasy na itemki zrobić mq.
Wnioski są takie że na kiepskim sprzęcie da się zrobić mq solo (wydałem około 200 fgs na sprzet, oprócz jednego focusa wartego około 700, który moze byc zastapiony tańszym ok. 40 - 70 fgs)
Wellowanie na wyższych levelach bez konkretnego int sprzetu i dmg charma wogóle nie ma sensu (szczególnie na hc), regen na wyższych lev (jeśli nie dropi shrine i nie posiadamy regen sprzętu) trwa wieki, a killamy około 3 - 4 moby
Przez cały climb wypadł tylko 1 item który jest coś wart. Więc nie jest tak kolorowo :) Ale warto :D ja miałem niezły ubaw w nabijaniu profa i expieniu na 55+lev
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
May 6 2010 08:02am
mozna sprawdzic jakie sie ma itemki w vaulcie bez kupowania go?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 6 2010 09:27am
Quote (aniolek @ May 6 2010 04:02pm)
mozna sprawdzic jakie sie ma itemki w vaulcie bez kupowania go?


nie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1125612571258125912601443Next
Add Reply New Topic New Poll