Siemka
Nie siedziałem na tym forum od bardzo bardzo długiego czasu ;/
Nie mam w co grać i ogólnie co robić na kompie więc wróciłem tutaj.
Chce zacząć grać w ls'a tak jak kiedyś ale po wejsciu cos mi nie pasuje za dużo tych pierdół to nie jest ten ls co kiedyś... jkieś 1,5 lata temu i teraz moje pytanie, dużo inaczej się gra? Kim warto grać żeby zarobić FG na lepszy sprzęt? gra się jakoś łatwiej? jakieś dodatkowe przyciski do klikania (tak żeby było łatwiej)? nowe przedmioty?
z gory dzięki za odpowiedź i sorki za noobowskie pytania

P.s. pozdrawiam wszystkich i witam z powrotem
