d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1125512561257125812591443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 26 2010 05:40am
Quote (Qivi @ Apr 26 2010 01:08pm)
jakie staty ladowac fighterem ??
dex + str ??
i eq z jakimi Affixami ?


moze lepiej poczytac a potem posta walnac ?
patrz pare postow wyzej
Member
Posts: 3,813
Joined: Sep 11 2008
Gold: 389.85
Apr 26 2010 08:04am
Quote (Qivi @ Apr 26 2010 12:08pm)
jakie staty ladowac fighterem ??
dex + str ??
i eq z jakimi Affixami ?


proponuje na początek staty dawać w str a itemki armor i charm pod dex a wiadomo że broń z ee :)
Member
Posts: 1,125
Joined: Apr 6 2010
Gold: 4.00
Warn: 60%
Apr 27 2010 01:12am
Quote (Owner_16 @ 26 Apr 2010 16:04)
proponuje na początek staty dawać w str a itemki armor i charm pod dex a wiadomo że broń z ee :)


thx
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
May 1 2010 02:30am
Potrzebuje sword/dagger 55lvl 100+ ee

jak ktos ma to niech pm wysle
Member
Posts: 3,164
Joined: Apr 8 2010
Gold: 2,020.00
May 2 2010 07:15am
wielkie dzieki za ten poradnik
Member
Posts: 16,820
Joined: Mar 13 2008
Gold: 4.72
May 2 2010 08:54pm
Quote (Adzs @ 2 May 2010 15:15)
wielkie dzieki za ten poradnik


jakbys chcial pogadac na temat ten porozmaiwac to pisz pmy do mnie mysle ze moglbym duzo powiedziec na ten tamacik :d
Member
Posts: 11,723
Joined: Aug 15 2008
Gold: 0.00
May 3 2010 10:11am
w jakie staty dawać magiem :D?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 3 2010 10:33am
Quote (Ofner @ May 3 2010 06:11pm)
w jakie staty dawać magiem :D?


10 vita, reszta int. Chyba proste nie?
Member
Posts: 2,935
Joined: Dec 24 2007
Gold: 0.99
May 4 2010 07:20am
Siemka
Nie siedziałem na tym forum od bardzo bardzo długiego czasu ;/
Nie mam w co grać i ogólnie co robić na kompie więc wróciłem tutaj.
Chce zacząć grać w ls'a tak jak kiedyś ale po wejsciu cos mi nie pasuje za dużo tych pierdół to nie jest ten ls co kiedyś... jkieś 1,5 lata temu i teraz moje pytanie, dużo inaczej się gra? Kim warto grać żeby zarobić FG na lepszy sprzęt? gra się jakoś łatwiej? jakieś dodatkowe przyciski do klikania (tak żeby było łatwiej)? nowe przedmioty?
z gory dzięki za odpowiedź i sorki za noobowskie pytania :P


P.s. pozdrawiam wszystkich i witam z powrotem :)
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
May 4 2010 09:02am
Quote (MatiM @ 4 May 2010 15:20)
Siemka
Nie siedziałem na tym forum od bardzo bardzo długiego czasu ;/
Nie mam w co grać i ogólnie co robić na kompie więc wróciłem tutaj.
Chce zacząć grać w ls'a tak jak kiedyś ale po wejsciu cos mi nie pasuje za dużo tych pierdół to nie jest ten ls co kiedyś... jkieś 1,5 lata temu i teraz moje pytanie, dużo inaczej się gra? Kim warto grać żeby zarobić FG na lepszy sprzęt? gra się jakoś łatwiej? jakieś dodatkowe przyciski do klikania (tak żeby było łatwiej)? nowe przedmioty?
z gory dzięki za odpowiedź i sorki za noobowskie pytania :P


P.s. pozdrawiam wszystkich i witam z powrotem :)


jak planujesz zarobic na lsie to ja Ci proponuje nawet nie zaczynac w to grac i poszukac sobie innej gry-.-

a i rob maga bo charmy tanie na sc

This post was edited by FDSupRa on May 4 2010 09:03am
Go Back To Polska Topic List
Prev1125512561257125812591443Next
Add Reply New Topic New Poll