d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1125412551256125712581443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 917
Joined: Feb 22 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 23 2010 08:03am
potrzebowałbym jakiegoś w miare taniego i dobrego arma oraz sworda ;)

@up pewnie jest ale gdzie to nie mam pojęcia .
jak znajdziesz to załatw mi wejście ;)
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Apr 23 2010 08:24am
Quote (zaki @ 23 Apr 2010 15:59)
o wlasnie, jest moze gdzies aktualna lista takich gildii ??


chyba nie, szukaj po trade forach ;)

a chyba Honesty nadal placi 50/gp

This post was edited by FDSupRa on Apr 23 2010 08:25am
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Apr 23 2010 09:05am
Quote (zaki @ Apr 23 2010 03:59pm)
o wlasnie, jest moze gdzies aktualna lista takich gildii ??


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=17658365&f=273 tutaj masz
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold: 121,534.87
Apr 23 2010 01:34pm
Quote (Vedaar @ 23 Apr 2010 16:05)


to jest dawno nieaktualne juz, wiekszosc z tych gildii juz nie placi fg za gp

e: no ok jednak kilka z nich wciaz jakos nagradza za pass/fail :P 25fg za gp lepsze niz nic w sumie

This post was edited by cagiva on Apr 23 2010 01:39pm
Member
Posts: 153
Joined: Apr 24 2010
Gold: 8.72
Apr 24 2010 12:23pm
mam takie pytanie , jestem nowy na tym forum (kolega mnie wciągnął) i zacząłem grać w ladder-slashera i tu moje pytanie wybrałem postać Fightera i tu leży moje pytanie w jakie statystyki mam dawać , za odpowiedz byłbym bardzo wdzięczy może być tutaj bądź pm . Z góry dziękuję
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 24 2010 12:31pm
Quote (Saraneth @ Apr 24 2010 08:23pm)
mam takie pytanie , jestem nowy na tym forum (kolega mnie wciągnął) i zacząłem grać w ladder-slashera i tu moje pytanie wybrałem postać Fightera i tu leży moje pytanie w jakie statystyki mam dawać , za odpowiedz byłbym bardzo wdzięczy może być tutaj bądź pm . Z góry dziękuję


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=30887424&p=213958230#p213958230

To powinno pomóc.
Member
Posts: 153
Joined: Apr 24 2010
Gold: 8.72
Apr 24 2010 12:33pm
Quote (Zeratull @ Apr 24 2010 08:31pm)
[URL=http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=30887424&p=213958230#p213958230]http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=30887424&p=213958230#p213958230[/URL]

To powinno pomóc.


dziękuję Ci bardzo dobry człowieku ;)
Banned
Posts: 1,879
Joined: Aug 31 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 70%
Apr 24 2010 10:54pm
grając healerem lepiej miec:
charm z int i heal na acc.
czy:
heal na ''charm'' a na acc. nic


??
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Apr 25 2010 01:15am
Quote (adiss @ 25 Apr 2010 06:54)
grając healerem lepiej miec:
charm z int i heal na acc.
czy:
heal na ''charm'' a na acc. nic


??


lepiej miec charma z heal mastery i na acc heal charma
Member
Posts: 1,125
Joined: Apr 6 2010
Gold: 4.00
Warn: 60%
Apr 26 2010 05:08am
jakie staty ladowac fighterem ??
dex + str ??
i eq z jakimi Affixami ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1125412551256125712581443Next
Add Reply New Topic New Poll