d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1125312541255125612571443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Apr 20 2010 02:50pm
Quote (Vedaar @ Apr 20 2010 07:45pm)
czlowieku ja itemow nie mam :D


przeciez miałes wczesniej itemy
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Apr 20 2010 11:26pm
Quote (Bodziuu @ Apr 20 2010 10:50pm)
przeciez miałes wczesniej itemy


mhmh bardzo dawno jakies mialem
a te 2 MQ co zrobilem to dzieki amigos
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Apr 22 2010 04:22am
Member
Posts: 917
Joined: Feb 22 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 23 2010 05:20am
szukam dobrej ekipy do catacumb najlepiej d/o może być od 1 lvla
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Apr 23 2010 05:50am
Quote (Dest3k @ Apr 23 2010 01:20pm)
szukam dobrej ekipy do catacumb najlepiej d/o może być od 1 lvla


dobra ekipa wiaze sie z tym ze kazdy ma dobre itemy a jak patrze na twoje to raczej jak nie znadz ludzi to Cie nie wezma chyba ze bedzie im naprawde brakowalo 1 osoby :P
Member
Posts: 917
Joined: Feb 22 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 23 2010 06:23am
Quote (Vedaar @ Apr 23 2010 11:50am)
dobra ekipa wiaze sie z tym ze kazdy ma dobre itemy a jak patrze na twoje to raczej jak nie znadz ludzi to Cie nie wezma chyba ze bedzie im naprawde brakowalo 1 osoby :P


dzięki za szczerość niestety nie stać mnie na lepsze narazie ;p

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=42623712&f=91 --> PC pls
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Apr 23 2010 06:49am
Quote (Dest3k @ Apr 23 2010 02:23pm)
dzięki za szczerość niestety nie stać mnie na lepsze narazie ;p

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=42623712&f=91 --> PC pls


to jest cala prawda


sam mam pala na 50 lvlu i moge czekac az ludzia sie znudzi d2 i zaczna w ls znow grac

This post was edited by Vedaar on Apr 23 2010 06:50am
Member
Posts: 917
Joined: Feb 22 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 23 2010 07:55am
takie mam pytanie czy za zrobienie MQ jest może jakieś fg ? ;p xD
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Apr 23 2010 07:56am
Quote (Dest3k @ 23 Apr 2010 15:55)
takie mam pytanie czy za zrobienie MQ jest może jakieś fg ? ;p xD


tak, tzn niektore guildie placa za gps
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Apr 23 2010 07:59am
Quote (FDSupRa @ 23 Apr 2010 15:56)
tak, tzn niektore guildie placa za gps


o wlasnie, jest moze gdzies aktualna lista takich gildii ??
Go Back To Polska Topic List
Prev1125312541255125612571443Next
Add Reply New Topic New Poll