Quote (Bodziuu @ Apr 20 2010 07:21pm)
z czaem będzie więcej

może ja za jakiś czas wróce do LSa.. w sumie sprzedałem tylko jeden dagger

Quote (Zeratull @ Apr 20 2010 07:18pm)
prawda, chociaż ostatnio zauważyłem, że wieczorami troche więcej jest osób niż tydzień,dwa temu.
no ja to licze ze dostane tego zasranego unlocka wbije paladyna na 71 lvl ( jeszce 21 zostalo ) i pykne MQ

licze na 3/3
