d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1125212531254125512561443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,125
Joined: Apr 6 2010
Gold: 4.00
Warn: 60%
Apr 20 2010 03:00am
Quote (Zeratull @ 20 Apr 2010 10:59)
~120 dex na 55 lvlu z itemami, reszta str. Ale watpie zebys tyle wyciagnal, bo nie ma sensu miec 120 dex i 70 str powiedzmy. To juz lepiej 90 dex i 100 str.
Wazne zeby str bylo wiecej jak dex.


Dzieki :* :D
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Apr 20 2010 05:37am
Quote (Massimus @ Apr 19 2010 09:32pm)
Nie moge edytowac. Jezeli ktos kupi jakis armor (te za 200 fg i ten za 400) to odesle mu z powrotem 100 fg za kazdy. Musi tylko wkleic tu ID kupionego itemka.


ale czemu tak?
Banned
Posts: 73
Joined: Apr 20 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 20 2010 09:10am
dzis zaczalem :D wciagajace bardziej niz tibia! :D narazie 4 lvlek :)
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Apr 20 2010 09:37am
Quote (ViruseK @ Apr 20 2010 05:10pm)
dzis zaczalem :D wciagajace bardziej niz tibia! :D narazie 4 lvlek :)


pograj z 2 miechy wtedy zobaczysz jak to uzależnia ^^
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Apr 20 2010 11:13am
Quote (Bodziuu @ Apr 20 2010 05:37pm)
pograj z 2 miechy wtedy zobaczysz jak to uzależnia ^^


nie majac itemow, grajac samemu to ciezko o uzaleznienie
a teraz ze duzo osob poszlo na BN to o cata ciezko, chyba ze masz grupke fl i jedziecie :)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 20 2010 11:18am
Quote (Vedaar @ Apr 20 2010 07:13pm)
nie majac itemow, grajac samemu to ciezko o uzaleznienie
a teraz ze duzo osob poszlo na BN to o cata ciezko, chyba ze masz grupke fl i jedziecie :)


prawda, chociaż ostatnio zauważyłem, że wieczorami troche więcej jest osób niż tydzień,dwa temu.
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Apr 20 2010 11:21am
Quote (Zeratull @ Apr 20 2010 07:18pm)
prawda, chociaż ostatnio zauważyłem, że wieczorami troche więcej jest osób niż tydzień,dwa temu.


z czaem będzie więcej ;) może ja za jakiś czas wróce do LSa.. w sumie sprzedałem tylko jeden dagger :P
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Apr 20 2010 11:24am
Quote (Bodziuu @ Apr 20 2010 07:21pm)
z czaem będzie więcej ;) może ja za jakiś czas wróce do LSa.. w sumie sprzedałem tylko jeden dagger :P




Quote (Zeratull @ Apr 20 2010 07:18pm)
prawda, chociaż ostatnio zauważyłem, że wieczorami troche więcej jest osób niż tydzień,dwa temu.


no ja to licze ze dostane tego zasranego unlocka wbije paladyna na 71 lvl ( jeszce 21 zostalo ) i pykne MQ :) licze na 3/3 :D
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Apr 20 2010 11:43am
Quote (Vedaar @ Apr 20 2010 07:24pm)
no ja to licze ze dostane tego zasranego unlocka wbije paladyna na 71 lvl  ( jeszce 21 zostalo ) i pykne MQ :)    licze na 3/3 :D


dobrze że masz fg w itemach a nie na koncie :D
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Apr 20 2010 11:45am
Quote (Bodziuu @ Apr 20 2010 07:43pm)
dobrze że masz fg w itemach a nie na koncie :D


czlowieku ja itemow nie mam :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1125212531254125512561443Next
Add Reply New Topic New Poll