Quote (Zeratull @ Apr 17 2010 11:02am)
do tego nowego systemu loota sie nigdy nie przyzwyczaje ;( To jest cios w strone tych ktorzy potrafili szybko lapac itemy. Nie mowie tu o kamperach.
jak grasz ze swoją dobrze znana ekipą to spoko było że kto pierwszy złapie, ale jak wpadasz na pierwsze lepsze cata jakie są to jest zawsze conajmniej 1 kamper, czasem sie tak zdarzało że sam dobijałem moby z ep, co bylo nadzwyczaj irytujące