d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1125112521253125412551443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 17 2010 04:02am
Quote (amigo @ Apr 17 2010 11:52am)
Paul nigdy nie wycofuje się ze swoich zmian :) Jak już coś raz zmieni, to raczej do tego nie wraca :) Do wszystkiego  można się przyzwyczaić :)


do tego nowego systemu loota sie nigdy nie przyzwyczaje ;( To jest cios w strone tych ktorzy potrafili szybko lapac itemy. Nie mowie tu o kamperach.
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Apr 17 2010 06:05am
Quote (Zeratull @ Apr 17 2010 11:02am)
do tego nowego systemu loota sie nigdy nie przyzwyczaje ;( To jest cios w strone tych ktorzy potrafili szybko lapac itemy. Nie mowie tu o kamperach.


jak grasz ze swoją dobrze znana ekipą to spoko było że kto pierwszy złapie, ale jak wpadasz na pierwsze lepsze cata jakie są to jest zawsze conajmniej 1 kamper, czasem sie tak zdarzało że sam dobijałem moby z ep, co bylo nadzwyczaj irytujące
Member
Posts: 494
Joined: Apr 8 2010
Gold: 71.70
Apr 18 2010 08:22am
heh no ja sie poddaje powoli bo zeby byc dobrym w tej grze to albo tzreba miec ekipe albo kupwoac gz itemy za mass fg ;x to troszke mi zal fg na to
ale dzieki wielkie wszstkim ktorzy zaoferowali swoja pomoc na pm

This post was edited by TatoKupa on Apr 18 2010 08:23am
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 18 2010 08:45am
Quote (TatoKupa @ Apr 18 2010 04:22pm)
heh no ja sie poddaje powoli bo zeby byc dobrym w tej grze to albo tzreba miec ekipe albo kupwoac gz itemy za mass fg ;x to troszke mi zal fg na to
ale dzieki wielkie wszstkim ktorzy zaoferowali swoja pomoc na pm


Akurat teraz jest kiepsko z cata po tym resecie diabła. za jakis czas powinni niektorzy wrocic. A fg to masz duzo i spokojnie niezly eq mozesz sobie kupic
Member
Posts: 494
Joined: Apr 8 2010
Gold: 71.70
Apr 18 2010 10:16am
Quote (Zeratull @ 18 Apr 2010 16:45)
Akurat teraz jest kiepsko z cata po tym resecie diabła. za jakis czas powinni niektorzy wrocic. A fg to masz duzo i spokojnie niezly eq mozesz sobie kupic


ta moge jednak to fg mam przeznaczone na bowke w d2;p
no to moze za jakis czas znowu pogram w ladder slasher bo na prawde ciezko z tymi katakumbami
Member
Posts: 1,125
Joined: Apr 6 2010
Gold: 4.00
Warn: 60%
Apr 18 2010 01:43pm
jakie staty dawac fighterem ?? str + dex ??
fighter nosi plate armory i swordy

This post was edited by Qivi on Apr 18 2010 01:51pm
Member
Posts: 17,130
Joined: Aug 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 18 2010 02:41pm
itemki na mp jakby ktos chcial.
w sumie tanio sprzedaje.
http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=509055&m=1
Member
Posts: 17,130
Joined: Aug 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Apr 19 2010 01:32pm
Quote (Massimus @ Apr 18 2010 09:41pm)
itemki na mp jakby ktos chcial.
w sumie tanio sprzedaje.
http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=509055&m=1


Nie moge edytowac. Jezeli ktos kupi jakis armor (te za 200 fg i ten za 400) to odesle mu z powrotem 100 fg za kazdy. Musi tylko wkleic tu ID kupionego itemka.
Member
Posts: 1,125
Joined: Apr 6 2010
Gold: 4.00
Warn: 60%
Apr 20 2010 02:54am
odpowie ktos ?? jakie staty dla fightera na plate i sword ?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 20 2010 02:59am
Quote (Qivi @ Apr 20 2010 10:54am)
odpowie ktos ?? jakie staty dla fightera na plate i sword ?


~120 dex na 55 lvlu z itemami, reszta str. Ale watpie zebys tyle wyciagnal, bo nie ma sensu miec 120 dex i 70 str powiedzmy. To juz lepiej 90 dex i 100 str.
Wazne zeby str bylo wiecej jak dex.
Go Back To Polska Topic List
Prev1125112521253125412551443Next
Add Reply New Topic New Poll