Quote (Ojczym @ 17 Apr 2010 11:44)
Zacznijmy od tego, że ten obrazkowy sposób przedstawiania itemków nie jest najlepszym rozwiązaniem.
Połączenie aktualnego wyglądu z system dropu z wersji 1.17 było by idealnym rozwiązaniem.
Szkoda tylko, że pewnie ta wersja nie pozwala mu już na wprowadzenie takiej zmiany

Paul nigdy nie wycofuje się ze swoich zmian

Jak już coś raz zmieni, to raczej do tego nie wraca

Do wszystkiego można się przyzwyczaić