d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1125012511252125312541443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,142
Joined: Jun 16 2008
Gold: 17.61
Apr 16 2010 01:35pm
Widzę, że poszedł update :)
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Apr 16 2010 02:58pm
jakies cos bardziej przydatnego pantera wprowadzil ?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 16 2010 03:21pm
Quote (zaki @ Apr 16 2010 10:58pm)
jakies cos bardziej przydatnego pantera wprowadzil ?


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=42261453&f=272

miłej lektury.
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Apr 16 2010 03:26pm
Quote (zaki @ 16 Apr 2010 22:58)
jakies cos bardziej przydatnego pantera wprowadzil ?


nawet nie chce ci sie przeczytac
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Apr 16 2010 03:30pm
Quote (Skitels @ 16 Apr 2010 23:26)
nawet nie chce ci sie przeczytac


bo jak narazie to jak dla mnie wiecej gowna wprowadza niz chociaz jedna fajna opcja
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Apr 16 2010 03:42pm
czyli na maze itemki teraz mozna losowo lapac

fajnie z jednej strony, nie bedzie leechow co tylko czekali az padnie i od razu klikali

jednak ciesze sie ze melee jeszcze nie sprzedalem, mysle ze bedzie wiecej catas teraz
Member
Posts: 8,142
Joined: Jun 16 2008
Gold: 17.61
Apr 17 2010 01:10am
Quote (aniolek @ 16 Apr 2010 23:42)
czyli na maze itemki teraz mozna losowo lapac

fajnie z jednej strony, nie bedzie leechow co tylko czekali az padnie i od razu klikali

jednak ciesze sie ze melee jeszcze nie sprzedalem, mysle ze bedzie wiecej catas teraz


Mógł przywrócić sytem wypadania itemów, ze starej wersji.
Itemsy padały na każdym zabitym potworze, a nie w jakimś żalowym koszyku :(
Member
Posts: 37,195
Joined: Jul 22 2006
Gold: 47,031.92
Apr 17 2010 03:22am
Quote (Ojczym @ 17 Apr 2010 09:10)
Mógł przywrócić sytem wypadania itemów, ze starej wersji.
Itemsy padały na każdym zabitym potworze, a nie w jakimś żalowym koszyku :(


nie da rady w catas, zobacz - wypada z każdego po trzy itemki i jak masz 9 potworkow w cata to gdzie bys pomiescil te 27 itemkow? :)
Member
Posts: 8,142
Joined: Jun 16 2008
Gold: 17.61
Apr 17 2010 03:44am
Quote (amigo @ 17 Apr 2010 11:22)
nie da rady w catas, zobacz - wypada z każdego po trzy itemki i jak masz 9 potworkow w cata to gdzie bys pomiescil te 27 itemkow? :)


Zacznijmy od tego, że ten obrazkowy sposób przedstawiania itemków nie jest najlepszym rozwiązaniem.
Połączenie aktualnego wyglądu z system dropu z wersji 1.17 było by idealnym rozwiązaniem.
Szkoda tylko, że pewnie ta wersja nie pozwala mu już na wprowadzenie takiej zmiany :(
Member
Posts: 37,195
Joined: Jul 22 2006
Gold: 47,031.92
Apr 17 2010 03:52am
Quote (Ojczym @ 17 Apr 2010 11:44)
Zacznijmy od tego, że ten obrazkowy sposób przedstawiania itemków  nie jest najlepszym rozwiązaniem.
Połączenie aktualnego wyglądu z system dropu z wersji 1.17 było by idealnym rozwiązaniem.
Szkoda tylko, że pewnie ta wersja nie pozwala mu już na wprowadzenie takiej zmiany :(


Paul nigdy nie wycofuje się ze swoich zmian :) Jak już coś raz zmieni, to raczej do tego nie wraca :) Do wszystkiego można się przyzwyczaić :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1125012511252125312541443Next
Add Reply New Topic New Poll