d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1124125126127128206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 30 2011 11:28am
Quote (lszcz @ Jul 30 2011 08:26pm)
wlasnie ze nie, wybrales supporta, postac ktorej itemy praktycznie nie zwiekszaja dmg bo walisz ze skillow, tylko staff of the master, taka postacia nie wygrasz, albo bardzo ciezko ale sa takie postacie(albo gracze ;c ) ze bez problemu z lekkim feedem pociagniesz gre 3v5 albo 2v5


to wiem i w to nie watpie, niestety 2 carry instant lock wiec wybralem inta :S
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 30 2011 11:30am
Quote (Hejobongo @ 30 Jul 2011 19:28)
to wiem i w to nie watpie, niestety 2 carry instant lock wiec wybralem inta :S


z inta tez masz carrych - chociazby puppet/glaciusa sie da/jester/polly(ostatnio zgwalcil nam gre sam)
widze ze peu gra z wentylem i robi 20-5 na randomow ;__;
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 30 2011 11:31am
Quote (lszcz @ Jul 30 2011 08:30pm)
z inta tez masz carrych - chociazby puppet/glaciusa sie da/jester/polly(ostatnio zgwalcil nam gre sam)
widze ze peu gra z wentylem i robi 20-5 na randomow ;__;


tak, ale jednak w intach masz wiecej supportow a w agi prawie wszyscy carry late game :S
ale ok, racje masz, chyba grasz dluzej, no i ostatni raz gralem w OB a od tego czasu sie troche chyba zmienilo
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 11:34am
Quote (Hejobongo @ 30 Jul 2011 19:31)
tak, ale jednak w intach masz wiecej supportow a w agi prawie wszyscy carry late game :S
ale ok, racje masz, chyba grasz dluzej, no i ostatni raz gralem w OB a od tego czasu sie troche chyba zmienilo


Ogarnij nowszych hero i bedziesz wszystko wiedzial.
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 30 2011 11:35am
Quote (Saygon @ Jul 30 2011 08:34pm)
Ogarnij nowszych hero i bedziesz wszystko wiedzial.


jeszcze itemki, buildy sie pozmienialy, no ale to juz kilka godzin gry i ogarne ;D
Banned
Posts: 3,244
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 30 2011 11:40am
ŁOOOOOHOOOOOOOOOO SCIĄGNAŁEM TERAZ INO NAKURWIAĆ PLEBS
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 11:42am
Quote (rogufka_fajny_mis @ 30 Jul 2011 19:40)
ŁOOOOOHOOOOOOOOOO SCIĄGNAŁEM TERAZ INO NAKURWIAĆ PLEBS


Prosze nagraj swoj rage na dyktafon i wrzuc na hosting :d
Banned
Posts: 3,244
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 30 2011 11:43am
Quote (Saygon @ Jul 30 2011 07:42pm)
Prosze nagraj swoj rage na dyktafon i wrzuc na hosting :d


DOBRA KURWA ;D AKURAT DOBRY W TYM JESTEM
Banned
Posts: 3,244
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 30 2011 11:48am
łoooooooohooooooooooo jak się w to kurwa mac gra ;D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 11:52am
Quote (rogufka_fajny_mis @ 30 Jul 2011 19:48)
łoooooooohooooooooooo jak się w to kurwa mac gra ;D


Myszka tak jak w lola h3h3h3.
Go Back To Polska Topic List
Prev1124125126127128206Next
Add Reply New Topic New Poll