dzis moje peirwsze proby ma toc 25 hc i niestety nie udalo nam sie anwet bestii polozyc. co prawda probowalismy tylko 5 czy 6 razy, ale za kazdym razem robaki wchodzily jak ten pierwszy brzydal wciaz zyl. z jakiegos powodu nie chca mi na nim w ogole crity wchodzic i ledwo 4k dpsu przekraczam...
nie mam pojecia co tam moge zle robic
Quote (xxxRedxxx @ Thu, Sep 10 2009, 07:50pm)
bić koboldy
bic, bic, ale wciaz gowno nam wychodzi.
This post was edited by wielkiburak on Sep 10 2009 01:54pm