d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11241251261271281680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Sep 9 2009 05:19pm
Quote (fro5tbite @ Wed, 9 Sep 2009, 16:03)
hm jak sa lvling guides, to z hordy najlepsza jest joana, a z ally? cuz moze sobie zrobie alianckiego alta i nie wiem jak lvlowac ;)


a po co Ci guide? instalujesz carbonite czy innego quest helpera , bierzesz wszystkie dostępne questy z jakiejs wioski czy innego gowna i robisz tak jak Ci addon pokazuje albo sam patrzysz na mape i sobie wytyczasz droge
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Sep 10 2009 08:00am
Quote (Elder33 @ Thu, 10 Sep 2009, 00:41)
Jak ja bym chciał takiego moonkina na raidach...  :drool:
Najlepszy przyjaciel elemental shamana...

Ktoś pytał o elemental shamana, btw? http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Frostmane&n=Tooly
Raczej nie do ruszenia z Frostmane.


zmuszony jestem grac kurczakiem : P chcialbym byc tankiem ale nie moge ;p ale jako kurczak nie tak zle sobie radze. need pare upgrade i bede kosic troche lepiej : P a o mana regen nie placze bo mam innervate <3
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Sep 10 2009 10:01am
Quote (Pozer @ Wed, Sep 9 2009, 04:46pm)
konto battle.net to ZLO w najczystszej postaci spiochku
jestes paladynem a o tym nie wiesz


Ja jakis czas temu bylem zmuszony zrobic merge, bo niemoglem sie zalogowac. Pomad tydzien mialem Login serwer down a blizz jakos nie kwapil sie do rozwiazania problemu. Z reszta jak blue poster sam napisal na forum, w niedlugim czasie wszyscy bedo musieli to zrobic.
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 10 2009 01:38pm
dzis moje peirwsze proby ma toc 25 hc i niestety nie udalo nam sie anwet bestii polozyc. co prawda probowalismy tylko 5 czy 6 razy, ale za kazdym razem robaki wchodzily jak ten pierwszy brzydal wciaz zyl. z jakiegos powodu nie chca mi na nim w ogole crity wchodzic i ledwo 4k dpsu przekraczam...
nie mam pojecia co tam moge zle robic
Quote (xxxRedxxx @ Thu, Sep 10 2009, 07:50pm)
bić koboldy


bic, bic, ale wciaz gowno nam wychodzi.

This post was edited by wielkiburak on Sep 10 2009 01:54pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 10 2009 01:50pm
Quote (wielkiburak @ Thu, Sep 10 2009, 07:38pm)
dzis moje peirwsze proby ma toc 25 hc i niestety nie udalo nam sie anwet bestii polozyc. co prawda probowalismy tylko 5 czy 6 razy, ale za kazdym razem robaki wchodzily jak ten pierwszy brzydal wciaz zyl. z jakiegos powodu nie chca mi na nim w ogole crity wchodzic i ledwo 4k dpsu przekraczam...
nie mam pojecia co tam moge zle robic


bić koboldy
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Sep 10 2009 02:24pm
ruwnierz witam
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 10 2009 02:26pm
Quote (iron_bird @ Thu, 10 Sep 2009, 21:24)
ruwnierz witam
co tam iron
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Sep 10 2009 02:32pm
Quote (Pozer @ Thu, 10 Sep 2009, 21:26)
co tam iron


wrocilem z irl chin, czas rozpoczac nierzyciowe chiny k
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 10 2009 02:59pm
od dzisiaj zaczalem robic dla gildii wws raporty. nigdy tego nie robilem i moze mi ktos wytlumaczyc czemu nie pokazuje mi w nim mimirona oraz czemu XT jest pokazany jako 3 walki (nie bylo zadnego wipa)
http://wowwebstats.com/vraqpowwzi4pe
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Sep 10 2009 03:13pm
iso jakis aktualny build do tankowania/dps dla dk, cuz sporo sie zmienilo
Go Back To Polska Topic List
Prev11241251261271281680Next
Closed New Topic New Poll