d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1124712481249125012511443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 6 2010 02:51pm
Quote (amigo @ Apr 6 2010 10:37pm)
gadał gęś z prosięciem :D

Na wszystkim da się zarobić, liczy się tylko szczęście :)


nie chcialo mi sie rozpisywac na to ze muteable duzo kosztowaly a teraz sa gowno warte -.-
Jak amigo napisal, szczescie i nic wiecej, chociaz niektorzy uwazaja ze ml pomaga. Powoli chyba w to wierze sam.
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Apr 7 2010 07:17am
Quote (Zeratull @ 6 Apr 2010 22:51)
nie chcialo mi sie rozpisywac na to ze muteable duzo kosztowaly a teraz sa gowno warte -.-
Jak amigo napisal, szczescie i nic wiecej, chociaz niektorzy uwazaja ze ml pomaga. Powoli chyba w to wierze sam.


no ml chyba zwiększa szanse na side dropa co? czy sie mylę...? oO
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Apr 7 2010 09:18am
Quote (Tomek25 @ 7 Apr 2010 14:17)
no ml chyba zwiększa szanse na side dropa co? czy sie mylę...? oO


Increases the chances for higher stats on an item drop.

odpowiedz to : czy sie myle.. xD
Member
Posts: 15,702
Joined: Apr 13 2008
Gold: 8.01
Apr 8 2010 01:30pm
Dlaczego po wbiciu prof mieczyka na 6 nie dodał mi się ani jeden pkt dmg ? :( .

I co to się porobiło ze znalezienie normalnego cata graniczy z cudem ?

Quote (Erg_zolw @ 8 Apr 2010 20:34)
One do statow itemow sie chyba nie dodaja o ile sie nie myle. - nie jestem pewny , a wiec tego nie zobaczysz , jedynie po troche wiekszym dmg.

A jak szukasz dobrych cata to najlepiej do jakies LS guild wstapic i bedzie dobrze. Ludzie raczej robia cata guild only. wiekszy exp i drop .


zawsze myslalem ze to dziala jak ee i ze jakos to bedzie widoczne. ^_^


This post was edited by Felo_Melo on Apr 8 2010 01:40pm
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Apr 8 2010 01:34pm
Quote (Felo_Melo @ Apr 8 2010 07:30pm)
Dlaczego po wbiciu prof  mieczyka na 6 nie dodał mi się ani jeden pkt dmg ? :( .

I co to się porobiło ze znalezienie normalnego cata graniczy z cudem ?


One do statow itemow sie chyba nie dodaja o ile sie nie myle. - nie jestem pewny , a wiec tego nie zobaczysz , jedynie po troche wiekszym dmg.

A jak szukasz dobrych cata to najlepiej do jakies LS guild wstapic i bedzie dobrze. Ludzie raczej robia cata guild only. wiekszy exp i drop .
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 8 2010 02:21pm
Quote (Felo_Melo @ Apr 8 2010 09:30pm)
Dlaczego po wbiciu prof  mieczyka na 6 nie dodał mi się ani jeden pkt dmg ? :( .

I co to się porobiło ze znalezienie normalnego cata graniczy z cudem ?



zawsze myslalem ze to dziala jak ee i ze jakos to bedzie widoczne. ^_^


duzo ludzi poszlo grac w d2, i gorzej o cata. Teraz bez znajomosci ciężko o dobre cata.

a co do profa to dmg z profa sie nie pokazuje, ale dziala i dodaje tyle ee jaki jest lvl profa.

This post was edited by Zeratull on Apr 8 2010 02:23pm
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Apr 9 2010 06:36am
szukam cata grupy na 30lvl zeby dobic do mq
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Apr 9 2010 06:38am
32lvl here, jak znajdziesz jeszcze pare osob to pmnij
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,435.99
Apr 9 2010 09:11am
jak cos takze chetnie walne cata do Mq, 33lvl
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Apr 9 2010 10:17am
Quote (aniolek @ 9 Apr 2010 14:36)
szukam cata grupy na 30lvl zeby dobic do mq


Quote (Misiek132 @ 9 Apr 2010 14:38)
32lvl here, jak znajdziesz jeszcze pare osob to pmnij


Quote (zALC @ 9 Apr 2010 17:11)
jak cos takze chetnie walne cata do Mq, 33lvl


Chyba jest do tego oddzielne forum..
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=274
Go Back To Polska Topic List
Prev1124712481249125012511443Next
Add Reply New Topic New Poll