Dlaczego po wbiciu prof mieczyka na 6 nie dodał mi się ani jeden pkt dmg ?

.
I co to się porobiło ze znalezienie normalnego cata graniczy z cudem ?
Quote (Erg_zolw @ 8 Apr 2010 20:34)
One do statow itemow sie chyba nie dodaja o ile sie nie myle. - nie jestem pewny , a wiec tego nie zobaczysz , jedynie po troche wiekszym dmg.
A jak szukasz dobrych cata to najlepiej do jakies LS guild wstapic i bedzie dobrze. Ludzie raczej robia cata guild only. wiekszy exp i drop .
zawsze myslalem ze to dziala jak ee i ze jakos to bedzie widoczne.
This post was edited by Felo_Melo on Apr 8 2010 01:40pm