d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1124612471248124912501443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 4 2010 02:56am
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91

To jest odpowiednie forum. Zrób tam topic to wycenie.

Quote (kapsel47 @ Apr 4 2010 05:52am)
nigdy nie gralem w ls-a, ale drugi arm wyglada niezle, lepiej sprawdz w price checku


akurat ten arm to crap.

This post was edited by Zeratull on Apr 4 2010 02:57am
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Apr 4 2010 05:21am
Ok dzieki wam chlopaki, sprawdze na tym pc :) A ten robe i charm to na pewno nie crapy bo pamietam, ze kiedys troche za nie zaplacilem.
Member
Posts: 3,813
Joined: Sep 11 2008
Gold: 389.85
Member
Posts: 917
Joined: Feb 22 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 6 2010 07:58am
może mi ktoś wycenić itemka , dawno nie grałem w lsa , nigdy sie na tym nie znałem więc prosiłbym o pomoc ;p

Arcane copper chain mail
physical defense 5 to 13
magical defense 0 to 7
+18% enchanded effect
+49 max mana
+1 mana regen
+1 to 2 life regen
+2% mana syphon
+2 quick draw

bardzo bym prosił o wycenę chociażby na pm , z góry dzięki

Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 6 2010 08:28am
Quote (Dest3k @ Apr 6 2010 03:58pm)
może mi ktoś wycenić itemka , dawno nie grałem w lsa , nigdy sie na tym nie znałem więc prosiłbym o pomoc ;p

Arcane copper chain mail
physical defense 5 to 13
magical defense 0 to 7
+18% enchanded effect
+49 max mana
+1 mana regen
+1 to 2 life regen
+2% mana syphon
+2 quick draw

bardzo bym prosił o wycenę chociażby na pm , z góry dzięki


Trzeci post nad Tobą. Ile razy mozna walkowac ten sam temat.
Ten temat nie jest do wyceniania, tylko o rozmawianiu o grze LS, porady itd.

Do pc sluzy odpowiednie forum:
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91
Napisz tam a wycenie.
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Apr 6 2010 01:52pm
da sie jeszcze zarobic na ls? jakie ceny teraz sa?
Member
Posts: 37,195
Joined: Jul 22 2006
Gold: 47,031.92
Apr 6 2010 01:54pm
Quote (bustersss @ 6 Apr 2010 20:52)
da sie jeszcze zarobic na ls? jakie ceny teraz sa?


na wszystkim sie da zarobic, madry człowiek zarobi i na stracie ;)

A ceny teraz są najlepsze, aby zainwestować i kupić itemki.
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Apr 6 2010 02:11pm
Quote (amigo @ 6 Apr 2010 21:54)
na wszystkim sie da zarobic, madry człowiek zarobi i na stracie ;)

A ceny teraz są najlepsze, aby zainwestować i kupić itemki.


ale pytam czy na standardowym mefowaniu da sie zarobic tak jak kiedys
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Apr 6 2010 02:12pm
Quote (bustersss @ Apr 6 2010 10:11pm)
ale pytam czy na standardowym mefowaniu da sie zarobic tak jak kiedys


tak jak kiedys juz nie, bo njaguar wprowadzil prof w mutowaniu. Zalezy od szczescia czy Ci cos padnie czy nie.
Member
Posts: 37,195
Joined: Jul 22 2006
Gold: 47,031.92
Apr 6 2010 02:37pm
Quote (bustersss @ 6 Apr 2010 21:11)
ale pytam czy na standardowym mefowaniu da sie zarobic tak jak kiedys


Quote (Zeratull @ 6 Apr 2010 21:12)
tak jak kiedys juz nie, bo njaguar wprowadzil prof w mutowaniu. Zalezy od szczescia czy Ci cos padnie czy nie.


gadał gęś z prosięciem :D

Na wszystkim da się zarobić, liczy się tylko szczęście :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1124612471248124912501443Next
Add Reply New Topic New Poll