d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1124212431244124512461443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Mar 19 2010 11:47am
Quote (MadZombie @ Mar 19 2010 06:41pm)
W przystępnych cenach nie ma. A może i są, ale nie chce mi się odwiedzać co parę godzin aby zobaczyć czy jest to czego chcę.


to ci sie nie chce grac-.-
na tym polega zdobywanie itemow. Za lenistwo nic nie daja.

edit; http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=33266382&f=272
tu masz guide jak zrobic siga.

Quote (MadZombie @ Mar 19 2010 06:52pm)
Dzięki : O Pewnie się przyda...
A co do laski, najtańsza ma 56ee i kosztuje 50 fg.


Overprice :)
takie to 20 fg goooora ;p

This post was edited by Zeratull on Mar 19 2010 12:09pm
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Mar 19 2010 11:52am
Quote (Zeratull @ Mar 19 2010 05:47pm)
to ci sie nie chce grac-.-
na tym polega zdobywanie itemow. Za lenistwo nic nie daja.

edit; http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=33266382&f=272
tu masz guide jak zrobic siga.


Dzięki : O Pewnie się przyda...
A co do laski, najtańsza ma 56ee i kosztuje 50 fg.
Member
Posts: 17,130
Joined: Aug 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Mar 22 2010 02:29pm
hmm jestem ciekawy ilu ludzi przejdzie na d2 z ls po resecie moze byc ciezko grac :(
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Mar 22 2010 02:30pm
Quote (Massimus @ Mar 22 2010 09:29pm)
hmm jestem ciekawy ilu ludzi przejdzie na d2 z ls po resecie moze byc ciezko grac :(


tez nad tym myslalem. Mniej cata chyba bedzie. Moze mniej tych z noobkami. Jednakze nie wszyscy bede grali w d2.
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 23 2010 11:40am
Dla mnie lepiej zeby wiecej typa bylo na LSie bo nei chce zeby serwery im padly w blizzie :D
Member
Posts: 3,813
Joined: Sep 11 2008
Gold: 389.85
Mar 24 2010 01:43pm
Hehe :) Ja tam osobiście wole LS'a gdyż nie chce mi się grać w d2 właśnie przez te resety... bijesz chary na 9x lvle starasz się itp. a tu lipa :) Wole Ls'a bo przynajmniej się nie traci postaci ( może i lvl resetują) ale masz przynajmniej Gp itp. z tego a na d2 nic :(
Member
Posts: 16,110
Joined: Jan 7 2008
Gold: 0.00
Mar 24 2010 11:59pm
Quote (Owner_16 @ Mar 24 2010 09:43pm)
Hehe :) Ja tam osobiście wole LS'a gdyż nie chce mi się grać w d2 właśnie przez te resety... bijesz chary na 9x lvle starasz się itp. a tu lipa :) Wole Ls'a bo przynajmniej się nie traci postaci ( może i lvl resetują) ale masz przynajmniej Gp itp. z tego a na d2 nic :(


z tego co ja wiem to postac sie straci i trzeba zaczynac od tych 5 podstawowych a itemy zostaja ;p no chyba ze cos sie zmienilo :P
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Mar 25 2010 02:54am
Quote (Vedaar @ Mar 25 2010 06:59am)
z tego co ja wiem to postac sie straci i trzeba zaczynac od tych 5 podstawowych a itemy zostaja ;p no chyba ze cos sie zmienilo :P


wydaje mi sie ze ownerowi_16 chodzilo o to ze po mq znowu od 1 lvla zaczynasz, czyli tak jakby sie resetuje ;x
A reset sezonu to inna sprawa.
Member
Posts: 3,813
Joined: Sep 11 2008
Gold: 389.85
Mar 25 2010 07:17am
Quote (Zeratull @ Mar 25 2010 09:54am)
wydaje mi sie ze ownerowi_16 chodzilo o to ze po mq znowu od 1 lvla zaczynasz, czyli tak jakby sie resetuje ;x
A reset sezonu to inna sprawa.


O tóż to dokładnie mi chodziło :)
Member
Posts: 3,813
Joined: Sep 11 2008
Gold: 389.85
Mar 27 2010 11:23am
poszukuje cata sc 62 lvl+
Go Back To Polska Topic List
Prev1124212431244124512461443Next
Add Reply New Topic New Poll