Quote (MadZombie @ Mar 19 2010 06:41pm)
W przystępnych cenach nie ma. A może i są, ale nie chce mi się odwiedzać co parę godzin aby zobaczyć czy jest to czego chcę.
to ci sie nie chce grac-.-
na tym polega zdobywanie itemow. Za lenistwo nic nie daja.
edit;
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=33266382&f=272tu masz guide jak zrobic siga.
Quote (MadZombie @ Mar 19 2010 06:52pm)
Dzięki : O Pewnie się przyda...
A co do laski, najtańsza ma 56ee i kosztuje 50 fg.
Overprice
takie to 20 fg goooora ;p
This post was edited by Zeratull on Mar 19 2010 12:09pm