d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1124112421243124412451443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,165
Joined: Aug 17 2009
Gold: 0.10
Mar 18 2010 01:48am
Quote (zALC @ Mar 18 2010 03:27am)
na poczatek raczej fighter.
Idziesz do 110-120dexa (z itemami) reszta str.
Armor i sword no to z jak najwieksza iloscia EE z tym, ze armor to albo chain albo plate.


ja jestem fighter słabe itemki mam :(

Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Mar 18 2010 03:47am
Quote (zALC @ Mar 18 2010 02:27am)
na poczatek raczej fighter.
Idziesz do 110-120dexa (z itemami) reszta str.
Armor i sword no to z jak najwieksza iloscia EE z tym, ze armor to albo chain albo plate.


a uwno prawda :P
Nie ma tak ze 120 dex musi byc. Jesli mialby 120 dex i 100str to bezsens. Lepiej miec te 30 str wiecej jak dex, np 120 str do 90 dex.
A armory to najlepiej scale, leather tez sie nadają. One są najlepsze.
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Mar 18 2010 11:41am
Quote (Zeratull @ Mar 18 2010 10:47am)
a uwno prawda :P
Nie ma tak ze 120 dex musi byc. Jesli mialby 120 dex i 100str to bezsens. Lepiej miec te 30 str wiecej jak dex, np 120 str do 90 dex.
A armory to najlepiej scale, leather tez sie nadają. One są najlepsze.


dodam że w przypadku axa najlepszy średni dimejdz wychodzi dając wszystko w siłe :)w przypadku ee armora nie warto tak robić, tylko jak się ma str w nim :P to takie moje zdanie
Member
Posts: 2,165
Joined: Aug 17 2009
Gold: 0.10
Mar 19 2010 01:57am
Quote (alienwersus @ Mar 18 2010 07:41pm)
dodam że w przypadku axa najlepszy średni dimejdz wychodzi dając wszystko w siłe :)w przypadku ee armora nie warto tak robić, tylko jak się ma str w nim :P  to takie moje zdanie


mam pytanie jak zrobiłeś swojego siga

bo chyba sobie takiego bym skomponował :D

jak coś to napisz na pm
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Mar 19 2010 10:52am
Quote (alienwersus @ 18 Mar 2010 18:41)
dodam że w przypadku axa najlepszy średni dimejdz wychodzi dając wszystko w siłe :)w przypadku ee armora nie warto tak robić, tylko jak się ma str w nim :P to takie moje zdanie


kwestia sporna, w sumie teoretycznie to laczna ilosc dmg nie ma zalezy od tego jaki masz min/max jesli avg jest taki sam
dajmy na to ze z axem masz 5-6 dmg a ze swordem 0-11, z kazdym po 1 kricie z max dmg i po 1 z min dmg: (przeciez jak grasz mieczem to crity niskie tez bywaja, nie tylko same wysokie)
(liczone ze crity = x2)

2x5 + 2x6 = 22
2x0 + 2x11 = 22

imo najlepiej dalej trzymac cos w stylu 4str:3dex ratio, albo w tych okolicach nawet jak gra sie axami, zwlaszcza biorac pod uwage to ze wiecej dexa = wiecej defa przeciwko kritom
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Mar 19 2010 11:02am
Ma ktoś może laskę 45 lvl z 30-60ee?

Quote (MrBajoLek @ Mar 19 2010 07:57am)
mam pytanie jak zrobiłeś swojego siga

bo chyba sobie takiego bym skomponował :D

jak coś to napisz na pm


też jestem ciekaw.

This post was edited by MadZombie on Mar 19 2010 11:06am
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Mar 19 2010 11:14am
Quote (MadZombie @ 19 Mar 2010 18:02)
Ma ktoś może laskę 45 lvl z 30-60ee?



też jestem ciekaw.


Quote (MrBajoLek @ 19 Mar 2010 08:57)
mam pytanie jak zrobiłeś swojego siga

bo chyba sobie takiego bym skomponował :D

jak coś to napisz na pm


jakby co to Markov sie zajmuje robieniem takich sigow

This post was edited by Leny on Mar 19 2010 11:14am
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Mar 19 2010 11:19am
Quote (Leny @ Mar 19 2010 05:14pm)
jakby co to Markov sie zajmuje robieniem takich sigow


Ledwo mi na rzeczy starczam a za sig mam płacić? Chcę tylko wiedzieć "jak"!
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Mar 19 2010 11:32am
Quote (MadZombie @ 19 Mar 2010 18:02)
Ma ktoś może laskę 45 lvl z 30-60ee?



też jestem ciekaw.


jestem pewien ze takie to na mp sa -.-
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Mar 19 2010 11:41am
Quote (FDSupRa @ Mar 19 2010 05:32pm)
jestem pewien ze takie to na mp sa -.-


W przystępnych cenach nie ma. A może i są, ale nie chce mi się odwiedzać co parę godzin aby zobaczyć czy jest to czego chcę.
Go Back To Polska Topic List
Prev1124112421243124412451443Next
Add Reply New Topic New Poll