Quote (alienwersus @ 18 Mar 2010 18:41)
dodam że w przypadku axa najlepszy średni dimejdz wychodzi dając wszystko w siłe :)w przypadku ee armora nie warto tak robić, tylko jak się ma str w nim

to takie moje zdanie
kwestia sporna, w sumie teoretycznie to laczna ilosc dmg nie ma zalezy od tego jaki masz min/max jesli avg jest taki sam
dajmy na to ze z axem masz 5-6 dmg a ze swordem 0-11, z kazdym po 1 kricie z max dmg i po 1 z min dmg: (przeciez jak grasz mieczem to crity niskie tez bywaja, nie tylko same wysokie)
(liczone ze crity = x2)
2x5 + 2x6 = 22
2x0 + 2x11 = 22
imo najlepiej dalej trzymac cos w stylu 4str:3dex ratio, albo w tych okolicach nawet jak gra sie axami, zwlaszcza biorac pod uwage to ze wiecej dexa = wiecej defa przeciwko kritom