Quote (Hejobongo @ 30 Jul 2011 19:24)
wiem i o tym samym wczesniej mowilem, ze nie wazne jak grasz, liczy sie to abys mial mniej leaverow w teamie :S
wlasnie ze nie, wybrales supporta, postac ktorej itemy praktycznie nie zwiekszaja dmg bo walisz ze skillow, tylko staff of the master, taka postacia nie wygrasz, albo bardzo ciezko ale sa takie postacie(albo gracze ;c ) ze bez problemu z lekkim feedem pociagniesz gre 3v5 albo 2v5