d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1123124125126127206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 11:13am
Quote (SaintX @ 30 Jul 2011 19:11)
Temat szykuje się do zamknięcia by Rogal imo.


Spamuj dalej to zalatwie ci dyszke.

Quote (m4rc1n3k @ 30 Jul 2011 19:10)
dobra sciagnalem i zara zobacze co to jest :D


Grales wczesniej w dote/lola?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 30 2011 11:15am
Quote (Saygon @ 30 Jul 2011 18:13)
Spamuj dalej to zalatwie ci dyszke.



Grales wczesniej w dote/lola?


gralem w dote , gram w lola
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 30 2011 11:17am
Quote (m4rc1n3k @ 30 Jul 2011 19:15)
gralem w dote , gram w lola


no to z lola przyda ci sie tylko to ze wiesz jaki jest cel gry, obie niby bardzo podobne ale jak zagrasz kilka razy zobaczysz ze jest zajebista roznica w rozgrywce
/e wiec cwicz

This post was edited by lszcz on Jul 30 2011 11:17am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 11:19am
Quote (m4rc1n3k @ 30 Jul 2011 19:15)
gralem w dote , gram w lola


No to jest dota na sterydach wiec bedzie izi.
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 30 2011 11:20am
oczywiscie gra przegrana bo 3 osoby w teamie brazylijskie dzieci i zrobili rage quit po 10 minutach ...

[img]http://i54.tinypic.com/14tn8fa.jpg[/img]
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 30 2011 11:21am
Quote (Hejobongo @ 30 Jul 2011 18:20)
oczywiscie gra przegrana bo 3 osoby w teamie brazylijskie dzieci i zrobili rage quit po 10 minutach ...

http://i54.tinypic.com/14tn8fa.jpg


Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 30 2011 11:23am
Quote (Hejobongo @ 30 Jul 2011 19:20)
oczywiscie gra przegrana bo 3 osoby w teamie brazylijskie dzieci i zrobili rage quit po 10 minutach ...

http://i54.tinypic.com/14tn8fa.jpg


no to placz ze kazdy pleb moze sobie zakladac 1000000kont i kazdym ze startu grac rankedy
tak to teraz bedzie wygladac
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 30 2011 11:24am
Quote (lszcz @ Jul 30 2011 08:23pm)
no to placz ze kazdy pleb moze sobie zakladac 1000000kont i kazdym ze startu grac rankedy
tak to teraz bedzie wygladac


wiem i o tym samym wczesniej mowilem, ze nie wazne jak grasz, liczy sie to abys mial mniej leaverow w teamie :S
Banned
Posts: 3,244
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 30 2011 11:25am
SCIONGAM HONA BENDE NAKURWIAC
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 30 2011 11:26am
Quote (Hejobongo @ 30 Jul 2011 19:24)
wiem i o tym samym wczesniej mowilem, ze nie wazne jak grasz, liczy sie to abys mial mniej leaverow w teamie :S


wlasnie ze nie, wybrales supporta, postac ktorej itemy praktycznie nie zwiekszaja dmg bo walisz ze skillow, tylko staff of the master, taka postacia nie wygrasz, albo bardzo ciezko ale sa takie postacie(albo gracze ;c ) ze bez problemu z lekkim feedem pociagniesz gre 3v5 albo 2v5
Go Back To Polska Topic List
Prev1123124125126127206Next
Add Reply New Topic New Poll