d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1123124125126127425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 06:56pm
I chyba było z 5.
/W sumie, to 4, bo jedna już dzisiaj.

This post was edited by fafnirek on Sep 4 2025 07:02pm
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 5 2025 12:51am
Właśnie do śniadania zapijam americano B)
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 5 2025 01:01am
Właśnie do śniadania zapijam americano B)


zazdro, ja zaraz wypije rozpuszczalna
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 5 2025 01:36am
Pierwsza od ponad tygodnia - ale zajebista 😅
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 5 2025 02:53am
na razie jedna na koncie
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 5 2025 04:41am
a robiliście już kupcie drodzy koledzy? B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 5 2025 06:21am
Zaraz chyba sobie zrobię kawkę.
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 5 2025 06:26am
Zaraz chyba sobie zrobię kawkę.


pije energole od kilku lat i chyba czas je odstawić. znajomy sobie rozjebał wątrobę i nerki od tego...teraz moze pić tylko zbożówkę :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 5 2025 06:27am
pije energole od kilku lat i chyba czas je odstawić. znajomy sobie rozjebał wątrobę i nerki od tego...teraz moze pić tylko zbożówkę :(


Ja piję od roku jakoś.
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 5 2025 06:29am
Ja piję od roku jakoś.


wylądował w szpitalu i tam go ostrzegli że dalsze ich spożywanie może być tragiczne w skutkach. ja właśnie dopijam Monstera Mango Loco i jeszcze żyje... nic mnie nie boli ale pewnie do czasu . nie mam już sianka na Argusy Strong co mnie martwi :( zostaje mi kawka i pozdrowienia dla Kochanego Fafniczora :blush:
Go Back To Polska Topic List
Prev1123124125126127425Next
Add Reply New Topic New Poll