Quote (kowal_21 @ 9 Mar 2010 17:35)
Jak rozdawać punkty u barbarzyńcy i na co patrzeć w zbroi ??
z punktami chodzi mi o to czy dawać wszystko w siłę czy może w zręczność .
jak grasz na siekiery to wszystko w str, zbroje też z str albo z ee - tak jest "najtaniej"
ew możesz kupować cluby, ale wtedy musisz dawać w dex - tak żebyś miał 1/2 do 2/3 dex/str