d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1123512361237123812391443Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 7 2010 02:52am
co lepiej na arene dla samu ??

armor tank czy str albo dex ?

charm str / dex / life steal ?

i jezeli mam bron z takim samym ee czyli np 100ee to lepiej sword czy dagger ?? te same lvl broni


ISO DAGGER SET
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Mar 7 2010 05:38am
Quote (zaki @ Mar 7 2010 09:52am)
co lepiej na arene dla samu ??

armor tank czy str albo dex ?

charm str / dex / life steal ?

i jezeli mam bron z takim samym ee czyli np 100ee to lepiej sword czy dagger ?? te same lvl broni


ISO DAGGER SET


armor z str/dex
charm z str/dex i jak chcesz to ten ls :P
obojetne jaka broń.
Member
Posts: 6,030
Joined: Mar 11 2008
Gold: 6.83
Mar 7 2010 08:45am
Dlaczego jak chcę się zalogować to pisze tylko 'loggining in' i nic sie nie dzieje. Nigdy wczesniej nie próbowałem.
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Mar 8 2010 02:57am
Quote (kostuch102 @ Mar 7 2010 03:45pm)
Dlaczego jak chcę się zalogować to pisze tylko 'loggining in' i nic sie nie dzieje. Nigdy wczesniej nie próbowałem.


może nie masz flash playera?
http://www.adobe.com/products/flashplayer/
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Mar 9 2010 08:51am
Wyprzedaż , na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ;)

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=40429469&f=273

This post was edited by Sqnman007 on Mar 9 2010 08:53am
Member
Posts: 2,621
Joined: Apr 28 2008
Gold: 453.00
Mar 9 2010 10:35am
Jak rozdawać punkty u barbarzyńcy i na co patrzeć w zbroi ??

z punktami chodzi mi o to czy dawać wszystko w siłę czy może w zręczność .

This post was edited by kowal_21 on Mar 9 2010 10:37am
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Mar 9 2010 03:35pm
Quote (kowal_21 @ 9 Mar 2010 17:35)
Jak rozdawać punkty u barbarzyńcy i na co patrzeć w zbroi ??

z punktami chodzi mi o to czy dawać wszystko w siłę czy może w zręczność .


jak grasz na siekiery to wszystko w str, zbroje też z str albo z ee - tak jest "najtaniej"
ew możesz kupować cluby, ale wtedy musisz dawać w dex - tak żebyś miał 1/2 do 2/3 dex/str
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Mar 10 2010 04:37pm
Quote (Ezekiell @ Mar 9 2010 10:35pm)
jak grasz na siekiery to wszystko w str, zbroje też z str albo z ee - tak jest "najtaniej"
ew możesz kupować cluby, ale wtedy musisz dawać w dex - tak żebyś miał 1/2 do 2/3 dex/str


lol nie moge na naszym gildiowym czacie pisac :<
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
Mar 11 2010 09:40am
zacząłem troche w lsa ale słabo idzie

szukam teamu mam 20lvl rogue

btw jak wbijać go?

Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Mar 11 2010 09:46am
Quote (xXxDarkWolfxXx @ Mar 11 2010 04:40pm)
zacząłem troche w lsa ale słabo idzie

szukam teamu mam 20lvl rogue

btw jak wbijać go?


tutaj mozesz szukać teamu --> http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=274
lub poprostu zaluz gre wpisz /find i spamuj ludzia za gra stoi i ze zapraszasz ich do catacumbów gdzie bedziecie wpólnie bić potfory !!

jak go wbijać ? hmm wtf?
moze o lvl Ci chodzi to poprostu bij potfory na arenie czy to w katakumbach i twój expert bedzie sie zwiekszał ! jak pasek dojdzie do końca usłyszysz "DING" czyli lvl "wbity" i tak do 71 lvl :P gl
Go Back To Polska Topic List
Prev1123512361237123812391443Next
Add Reply New Topic New Poll