d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1123412351236123712381443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 4 2010 06:53am
Quote (amigo @ 4 Mar 2010 13:49)
chyba, ze znajdzie ludzi, ktorzy beda mu placic za to, ze jest ich szefem :)


A znasz takie przypadki :D ?
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Mar 4 2010 07:13am
Quote (amigo @ Mar 4 2010 12:49pm)
chyba, ze znajdzie ludzi, ktorzy beda mu placic za to, ze jest ich szefem :)


Haha :D w sumie każdy prawdziwy gangsta powinien mieć swoich ludzi od zarabiania grubego szmalu :D

ale jeśli nie posiada ludzi od czarnej roboty to proponuje mu zaopatrzyc sie w daggery, axe, scale i sam załatwiać swoje porachunki :)
a) wyskakiwać na solo z mobem jeśli chce żeby zaden inny gangsta nie podprowadził mu drogocennego łupu, niestety zanim zamienisz sie w twardziela z 71 lev ta walka musi troche potrwac
b.) brać udział w grupowej zadymie - szybko wtedy wyrastasz na twardziela z 71 levelem ale inne kozaki mogą nie zechciec sie podzielić fantami :D

This post was edited by Thegri on Mar 4 2010 07:13am
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Mar 4 2010 04:21pm
Quote (Thegri @ 4 Mar 2010 14:13)
Haha :D w sumie każdy prawdziwy gangsta powinien mieć swoich ludzi od zarabiania grubego szmalu :D

ale jeśli nie posiada ludzi od czarnej roboty to proponuje mu zaopatrzyc sie w daggery, axe, scale i sam załatwiać swoje porachunki :)
a) wyskakiwać na solo z mobem jeśli chce żeby zaden inny gangsta nie podprowadził mu drogocennego łupu, niestety zanim zamienisz sie w twardziela z 71 lev ta walka musi troche potrwac
b.) brać udział w grupowej zadymie - szybko wtedy wyrastasz na twardziela z 71 levelem ale inne kozaki mogą nie zechciec sie podzielić fantami :D


niezla wyobraznie masz Jarek, od pewnego czasu dla mnie to tylko piksele :p
Member
Posts: 4,502
Joined: Aug 9 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 5 2010 11:30am
potzrebuje pomocy w cataskach 50 do 55lvlu, pozniej juz bede sobie radzil jako locked, bo mam itemki z req 55, ale teraz musze jakos sie przebic...
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 6 2010 07:03am
Czy ta tabelka nadal jest aktualna ??

http://i38.tinypic.com/2rzp4b5.jpg

Bo zdaje mi sie ze ee wiecej mialo dojsc po ostatnim updacie
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Mar 6 2010 07:04am
Quote (zaki @ Mar 6 2010 02:03pm)
Czy ta tabelka nadal jest aktualna ??

http://i38.tinypic.com/2rzp4b5.jpg

Bo zdaje mi sie ze ee wiecej mialo dojsc po ostatnim updacie


Oczywiscie ze jest aktualna.
Na itemie max ee jest tyle ile widac w tabelce, ale dodają sie jeszcze ee z profow. Powiedzmy ze jak masz 100ee bron na 10lvl (czyli max) i 5 profa w tej broni to masz 105ee. Przed updatem nadal bys mial 100ee

This post was edited by Zeratull on Mar 6 2010 07:05am
Member
Posts: 361
Joined: Jun 11 2009
Gold: 3.85
Mar 6 2010 07:07am
tak jest aktualna...
ucz sie angielskiego, tam nie bylo nic o zwiekszeniu max ee
jedynie o bonusie ee z profa/overspawnow, ktory moze wyniesc max 20%

czyli jak masz 100ee bron z tier 3 to ta bron niezaleznie od poziomu profa ma 80ee
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Mar 6 2010 05:33pm
Poszukuję kogoś, kto pomoże mi wycenić około 40 przedmiotów.
Dla kogoś, kto się zna, to 3 minuty (itemy 0-100 FG), a dla mnie pół godziny jebania się z MP.

This post was edited by Xasthur on Mar 6 2010 05:34pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Mar 6 2010 05:57pm
Quote (Xasthur @ Mar 7 2010 12:33am)
Poszukuję kogoś, kto pomoże mi wycenić około 40 przedmiotów.
Dla kogoś, kto się zna, to 3 minuty (itemy 0-100 FG), a dla mnie pół godziny jebania się z MP.


http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91

Koniec kropka.

Quote (Leny @ Mar 7 2010 01:13am)
no tam raczej nikt mu nie wyceni takiej dlugiej listy, skoro tak sie znasz na cenach Radoslawie to moglbys pomoc :p


Moze przeczytac poradnik Jeighta jak skrocic taką liste.
Xasthur: bez wlasnego wysilku malo osiagniesz. Pomecz sie z mp, a jak juz naprawde nie bedziesz wiedzial, albo nie bedziesz pewny to napisz na pc, ewentualnie mi na priv.

This post was edited by Zeratull on Mar 6 2010 06:16pm
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Mar 6 2010 06:13pm
Quote (Zeratull @ 7 Mar 2010 00:57)


no tam raczej nikt mu nie wyceni takiej dlugiej listy, skoro tak sie znasz na cenach Radoslawie to moglbys pomoc :p
Go Back To Polska Topic List
Prev1123412351236123712381443Next
Add Reply New Topic New Poll