Quote (zaki @ 3 Mar 2010 13:21)
co znaczy w tej chwili ??

ceny ciagle skacza czy ciagle spadaja ??
btw. skad wy tyle fg bierzecie

ostatnio ceny troche podskoczyły, po ostatnich zmianach w grze, itemków o pewnych statystykach raczej nie znajdziesz (a napewno nie zmutujesz), więc ich ceny poszły w góre :/
Do do post #12345 to imo co 10-15lvli zmieniaj bronie, jak cie nie stać ... graj w catakumbach, tam najszybciej leci exp, znajdź gildie co płaci za gp, troszke na początek idzie zarobić.
