d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1123312341235123612371443Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Mar 1 2010 05:48pm
Quote (q^p @ 2 Mar 2010 00:42)
Quantity to ilość.
Pojawi się zapewne gdy połączysz 2 esencje.


a da sie tak?? Moze to dziecinne pytanie ale jak polaczyc 2 esencje?:D
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Mar 1 2010 06:49pm
Quote (miton84 @ 2 Mar 2010 00:48)
a da sie tak?? Moze to dziecinne pytanie ale jak polaczyc 2 esencje?:D


bierzesz jedną i kładziesz na drugą, ryby tak samo
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Mar 2 2010 12:38am
Quote (Ezekiell @ 2 Mar 2010 01:49)
bierzesz jedną i kładziesz na drugą, ryby tak samo


OMG o_O faktycznie :) dzieki za info ;)
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,331.69
Mar 2 2010 04:50pm
jak ktos need itemki dla magicjana [HC] to pm
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 3 2010 06:12am
jakie eq jest mi potrzebne zeby na solo mi sie dobrze gralo ?? tzn swordy czy daggerki, ile ee, co ile lvli zmieniac weapon, armor z jakimi statami, charm...

I moje pytanie: gdzie sie szybciej climbuje ? na catas czy solo ??
Member
Posts: 37,195
Joined: Jul 22 2006
Gold: 47,031.92
Mar 3 2010 06:15am
Quote (zaki @ 3 Mar 2010 13:12)
jakie eq jest mi potrzebne zeby na solo mi sie dobrze gralo ?? tzn swordy czy daggerki, ile ee, co ile lvli zmieniac weapon, armor z jakimi statami, charm...

I moje pytanie: gdzie sie szybciej climbuje ? na catas czy solo ??


w markecie :)

Jak chesz szybko grac to tylko na catas. Daggery i swordy najdrozsze w tej chwili wiec raczej nie poszalejesz za bardzo. Jak chcesz by dobrze sie grało na solo to z 4-5 kawalkow uzbieraj.

BTW. http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39982340&p=269747578 - dobrej jakosci sprzet w dobrej, drogiej cenie :D

Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 3 2010 06:21am
Quote (amigo @ 3 Mar 2010 13:15)
w markecie :)

Jak chesz szybko grac to tylko na catas. Daggery i swordy najdrozsze w tej chwili wiec raczej nie poszalejesz za bardzo. Jak chcesz by dobrze sie grało na solo to z 4-5 kawalkow uzbieraj.

BTW. http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39982340&p=269747578 - dobrej jakosci sprzet w dobrej, drogiej cenie :D


co znaczy w tej chwili ?? :P

ceny ciagle skacza czy ciagle spadaja ??


btw. skad wy tyle fg bierzecie :D
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Mar 3 2010 06:26am
Quote (zaki @ 3 Mar 2010 13:21)
co znaczy w tej chwili ?? :P

ceny ciagle skacza czy ciagle spadaja ??


btw. skad wy tyle fg bierzecie :D


ostatnio ceny troche podskoczyły, po ostatnich zmianach w grze, itemków o pewnych statystykach raczej nie znajdziesz (a napewno nie zmutujesz), więc ich ceny poszły w góre :/

Do do post #12345 to imo co 10-15lvli zmieniaj bronie, jak cie nie stać ... graj w catakumbach, tam najszybciej leci exp, znajdź gildie co płaci za gp, troszke na początek idzie zarobić. ;)
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Mar 4 2010 06:45am
"znajdź gildie co płaci za gp, troszke na początek idzie zarobić"

Obawiam się że jako właściciel gildii nie będzie mógł skorzystać z tego sposobu zdobywania fgs :) ;)
Member
Posts: 37,195
Joined: Jul 22 2006
Gold: 47,031.92
Mar 4 2010 06:49am
Quote (Thegri @ 4 Mar 2010 13:45)
"znajdź gildie co płaci za gp, troszke na początek idzie zarobić"

Obawiam się że jako właściciel gildii nie będzie mógł skorzystać z tego sposobu zdobywania fgs :)  ;)


chyba, ze znajdzie ludzi, ktorzy beda mu placic za to, ze jest ich szefem :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1123312341235123612371443Next
Add Reply New Topic New Poll