d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1123212331234123512361443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Feb 27 2010 06:18pm
Quote (Misiek132 @ Feb 28 2010 01:02am)
pierwszy mq w zyciu i pass, iso gz


Straszne. Pochwal sie jeszcze tu:
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=272
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Feb 27 2010 06:20pm
Quote (Zeratull @ Feb 28 2010 01:18am)
Straszne. Pochwal sie jeszcze tu:
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=272


dobry pomysl i dopisze jeszcze ze wydalem na itemki 3fg

e: zapomnialem filmiku nagrac :(((((((((((((((((((((

This post was edited by Misiek132 on Feb 27 2010 06:23pm
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Feb 28 2010 03:21am
Potrzebuje ktoś?

Angelic tempered diamond axe
Level Req: 45
Damage: 186 to 223

+148% Enhanced Effect
+1 to 3 Life per Kill
+1 to 8 Mana per Kill
+1% Power Shot

lmk.
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Feb 28 2010 05:44am
http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=402198&m=1

Może ktoś coś z was potrzebuje z tego? ;)
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold: 121,534.87
Feb 28 2010 08:46am
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Feb 28 2010 10:09am
Quote (cagiva @ Feb 28 2010 03:46pm)


z tym to przesadzileś, nic nie znalazłem dla siebie ^

Temat do dyskusji zmienia się w trade no ale k też sie zareklamuje w takim razie :P

Otuż cierpie na brak essencji tier I. jakby ktos posiadał jakies mystical + za dobra cene to chętnie odkupie :)
Member
Posts: 16,820
Joined: Mar 13 2008
Gold: 4.72
Feb 28 2010 10:37am
Quote (alienwersus @ 28 Feb 2010 18:09)
z tym to przesadzileś, nic nie znalazłem dla siebie ^

Temat do dyskusji zmienia się w trade no ale k też sie zareklamuje w takim razie :P

Otuż cierpie na brak essencji tier I. jakby ktos posiadał jakies mystical + za dobra cene to chętnie odkupie :)


takie rzeczy tylko w erze alienku :D

btw za 20 min lecim jakos do mq ktos chetny ? 66 lvl posiadam :P

This post was edited by klopexx on Feb 28 2010 10:37am
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Mar 1 2010 12:17pm
Ktoś chce cata 45lvl+ ??

lmk.
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Mar 1 2010 05:32pm
mam pytanko - mianowicie od czego zalezy ze w zrobionej esencji pojawi sie paramwetr "quantity"?? I najwazniejsze - co daje taki parametr w esencji (wieksza szansa na lepszy stat)?

This post was edited by miton84 on Mar 1 2010 05:36pm
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Mar 1 2010 05:42pm
Quote (miton84 @ 2 Mar 2010 00:32)
mam pytanko - mianowicie od czego zalezy ze w zrobionej esencji pojawi sie paramwetr "quantity"?? I najwazniejsze - co daje taki parametr w esencji (wieksza szansa na lepszy stat)?


Quantity to ilość.
Pojawi się zapewne gdy połączysz 2 esencje.
Go Back To Polska Topic List
Prev1123212331234123512361443Next
Add Reply New Topic New Poll