Quote (alienwersus @ 28 Feb 2010 18:09)
z tym to przesadzileś, nic nie znalazłem dla siebie ^
Temat do dyskusji zmienia się w trade no ale k też sie zareklamuje w takim razie

Otuż cierpie na brak essencji tier I. jakby ktos posiadał jakies mystical + za dobra cene to chętnie odkupie

takie rzeczy tylko w erze alienku

btw za 20 min lecim jakos do mq ktos chetny ? 66 lvl posiadam
This post was edited by klopexx on Feb 28 2010 10:37am