d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1123112321233123412351443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 27 2010 07:51am
Quote (SuperAmazonka @ 27 Feb 2010 14:03)
Zamierzam zacząć grać w tego Ladder Slashera. Mam tylko pytanie. Warto zaczynać bez fg? czy to będzie za ciężka gra? Pewna osoba napisała mi pma że nie warto, bo i tak na początku powinno się kupic jakieś itemy za 50fg, po czym trzeba je wymieniać co jakiś tam lvl, ale że to i tak będzie trudniejsza gra niż z normalnymi itemami.
To jak to w końcu jest? Zaczynać grać?


Ja zaczynalem od 0 i zrobilem juz 3 mq powoli powieksza sie moja suma fg.
Moze sa to groszowe sprawy, ale licze na to ze z czasem uzbieram na jakis dobry eq :(

This post was edited by crunk_mp on Feb 27 2010 07:51am
Member
Posts: 16,820
Joined: Mar 13 2008
Gold: 4.72
Feb 27 2010 07:59am
Quote (crunk_mp @ 27 Feb 2010 15:51)
Ja zaczynalem od 0 i zrobilem juz 3 mq powoli powieksza sie moja suma fg.
Moze sa to groszowe sprawy, ale licze na to ze z czasem uzbieram na jakis dobry eq :(


np ja tez od zera zaczynalem i jakis tam eq mam bez rewelacji ale da sie grac :)
Member
Posts: 3,165
Joined: Nov 10 2008
Gold: 0.00
Feb 27 2010 10:16am
jak mozna pokazac komus przedmiot na cata's ? :)
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 27 2010 10:19am
Quote (Snickerss @ 27 Feb 2010 17:16)
jak mozna pokazac komus przedmiot na cata's ? :)


Wciskasz Enter i przesuwasz do tego okienka, gdzie wpisujesz wiadomosc, dany przedmiot. :)

e:

Quote (Snickerss @ 27 Feb 2010 17:21)
podziekowal :)


np. ;)

This post was edited by crunk_mp on Feb 27 2010 10:22am
Member
Posts: 3,165
Joined: Nov 10 2008
Gold: 0.00
Feb 27 2010 10:21am
Quote (crunk_mp @ Feb 27 2010 04:19pm)
Wciskasz Enter i przesuwasz do tego okienka, gdzie wpisujesz wiadomosc, dany przedmiot. :)


podziekowal :)
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Feb 27 2010 10:27am
jak sie zdobedzie dla jakiejs gildi gp, opusci sie ja i wroci spowrotem to ten gp jest dalej? chodzi o tabelke "points"
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 27 2010 10:31am
Quote (Misiek132 @ 27 Feb 2010 17:27)
jak sie zdobedzie dla jakiejs gildi gp, opusci sie ja i wroci spowrotem to ten gp jest dalej? chodzi o tabelke "points"


nie, gps w gildii zostają, ale jeżeli wyjdziesz i ponownie dołączysz nie będzie ich przy twoim nicku
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Feb 27 2010 01:24pm
Quote (blondaas @ 27 Feb 2010 17:31)
nie, gps w gildii zostają, ale jeżeli wyjdziesz i ponownie dołączysz nie będzie ich przy twoim nicku


dokładnie, niestety :P
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Feb 27 2010 02:19pm
Robi ktoś cata od ~52 do MQ? pm me...
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Feb 27 2010 06:02pm
pierwszy mq w zyciu i pass, iso gz
Go Back To Polska Topic List
Prev1123112321233123412351443Next
Add Reply New Topic New Poll