Quote (SuperAmazonka @ 27 Feb 2010 14:03)
Zamierzam zacząć grać w tego Ladder Slashera. Mam tylko pytanie. Warto zaczynać bez fg? czy to będzie za ciężka gra? Pewna osoba napisała mi pma że nie warto, bo i tak na początku powinno się kupic jakieś itemy za 50fg, po czym trzeba je wymieniać co jakiś tam lvl, ale że to i tak będzie trudniejsza gra niż z normalnymi itemami.
To jak to w końcu jest? Zaczynać grać?
Ja zaczynalem od 0 i zrobilem juz 3 mq powoli powieksza sie moja suma fg.
Moze sa to groszowe sprawy, ale licze na to ze z czasem uzbieram na jakis dobry eq
This post was edited by crunk_mp on Feb 27 2010 07:51am