d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1123012311232123312341443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Feb 26 2010 05:22am
Quote (Patryk1991 @ Feb 25 2010 11:31pm)


haha. nie ma jak swoje własne itemki wyceniać ^ tak sie nie robi :)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 26 2010 05:34am
Quote (alienwersus @ 26 Feb 2010 07:22)
haha. nie ma jak swoje własne itemki wyceniać ^ tak sie nie robi :)


no wlasnie wiem hehe
moglbys wystawic ocene :)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Feb 27 2010 06:23am
Dawno nie gralem a z checia bym jakiegos gp nabil wiec moje pytanie brzmi:
Czy za 1k fg uda mi sie ubrac barba? Pytam z ciekawosci bo nie wiem czy mam jeszcze fg zarobic troche czy dam rade dobij 71 postacia z gratami za 1k fg.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Feb 27 2010 06:28am
Quote (Shapiro @ 27 Feb 2010 13:23)
Dawno nie gralem a z checia bym jakiegos gp nabil wiec moje pytanie brzmi:
Czy za 1k fg uda mi sie ubrac barba? Pytam z ciekawosci bo nie wiem czy mam jeszcze fg zarobic troche czy dam rade dobij 71 postacia z gratami za 1k fg.


ubrac mozna i za 100, ale czy bedzie skuteczny? Raczej nie.. mysle, ze tak samo bedzie wygladal ten za 1000. Srednia bron na 30-55 kosztuje znacznie wiecje, nie mowiac o reszcie. Ile zarobisz tyle zainwestujesz, to nie d2, ze kazdy moze zalozyc takie samo shako.
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 27 2010 06:30am
Quote (Shapiro @ 27 Feb 2010 13:23)
Dawno nie gralem a z checia bym jakiegos gp nabil wiec moje pytanie brzmi:
Czy za 1k fg uda mi sie ubrac barba? Pytam z ciekawosci bo nie wiem czy mam jeszcze fg zarobic troche czy dam rade dobij 71 postacia z gratami za 1k fg.


za te 2k spokojnie zaopatrzysz się w całkiem niezłe cluby, tank army i dex charmy, które są stosunkowo tanie
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 27 2010 06:30am
Quote (Shapiro @ 27 Feb 2010 13:23)
Dawno nie gralem a z checia bym jakiegos gp nabil wiec moje pytanie brzmi:
Czy za 1k fg uda mi sie ubrac barba? Pytam z ciekawosci bo nie wiem czy mam jeszcze fg zarobic troche czy dam rade dobij 71 postacia z gratami za 1k fg.


zawsze mozesz znalezc sobie gildie co ci bedzie eq pozyczac i wkoncu jak sam cos znajdziesz i duzo zarobisz na tym to sobie kupisz eq :)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Feb 27 2010 06:49am
Quote (markov @ Feb 27 2010 01:28pm)
ubrac mozna i za 100, ale czy bedzie skuteczny? Raczej nie.. mysle, ze tak samo bedzie wygladal ten za 1000. Srednia bron na 30-55 kosztuje znacznie wiecje, nie mowiac o reszcie. Ile zarobisz tyle zainwestujesz, to nie d2, ze kazdy moze zalozyc takie samo shako.


Fakt. Pozniej rozejrze sie jeszcze na trade sekcji i mp i sobie dokladnie przelicze za ile fg sobie moge uzbroic barba. :)

Quote (blondaas @ Feb 27 2010 01:30pm)
za te 2k spokojnie zaopatrzysz się w całkiem niezłe cluby, tank army i dex charmy, które są stosunkowo tanie


Czyli musze zaopatrzyc sie w wieksze ilosci forumowych goldow. Dzieki
Member
Posts: 37,195
Joined: Jul 22 2006
Gold: 47,031.92
Feb 27 2010 07:02am
Quote (blondaas @ 27 Feb 2010 13:30)
za te 2k spokojnie zaopatrzysz się w całkiem niezłe cluby, tank army i dex charmy, które są stosunkowo tanie


za te fg zrobi porzadnego maga :) Potem moze jechac jako samu caster, pala caster itd :) Spokojnie starczy :)

BTW. Poszedł toporek za 30.000 fg :D http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39481320&p=268804242
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Feb 27 2010 07:03am
Quote (amigo @ Feb 27 2010 02:02pm)
za te fg zrobi porzadnego maga :) Potem moze jechac jako samu caster, pala caster itd :) Spokojnie starczy :)

BTW. Poszedł toporek za 30.000 fg :D http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39481320&p=268804242


Niezla sumka sie uzbierala widze Patryku :)
Widze ze ceny tez niezle. Swojego axe 265ee za 20k sprzedalem to ciekawe za ile teraz by poszedl :rolleyes:

Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Feb 27 2010 07:03am
Zamierzam zacząć grać w tego Ladder Slashera. Mam tylko pytanie. Warto zaczynać bez fg? czy to będzie za ciężka gra? Pewna osoba napisała mi pma że nie warto, bo i tak na początku powinno się kupic jakieś itemy za 50fg, po czym trzeba je wymieniać co jakiś tam lvl, ale że to i tak będzie trudniejsza gra niż z normalnymi itemami.
To jak to w końcu jest? Zaczynać grać?
Go Back To Polska Topic List
Prev1123012311232123312341443Next
Add Reply New Topic New Poll