Quote (markov @ Feb 27 2010 01:28pm)
ubrac mozna i za 100, ale czy bedzie skuteczny? Raczej nie.. mysle, ze tak samo bedzie wygladal ten za 1000. Srednia bron na 30-55 kosztuje znacznie wiecje, nie mowiac o reszcie. Ile zarobisz tyle zainwestujesz, to nie d2, ze kazdy moze zalozyc takie samo shako.
Fakt. Pozniej rozejrze sie jeszcze na trade sekcji i mp i sobie dokladnie przelicze za ile fg sobie moge uzbroic barba.

Quote (blondaas @ Feb 27 2010 01:30pm)
za te 2k spokojnie zaopatrzysz się w całkiem niezłe cluby, tank army i dex charmy, które są stosunkowo tanie
Czyli musze zaopatrzyc sie w wieksze ilosci forumowych goldow. Dzieki