Quote (Matt1910Widzew @ 25 Feb 2010 10:07)
nic nie mam, grałem cały czas barbem na club, a samu niestety nie może club.
Proponuję sprzedać wszystkie bronie, których nie może on używać.
Pierwsza postać, samurai a potem paladyn mogą używać mieczy. Są one stosunkowo drogie, nie będę ukrywać. Ale to chyba najlepsze rozwiązanie...
Aj... masz bardzo mało FG, ale może zrób tak:
Sword:
- tier III, 47ee (13 FG) lub 50ee (15 FG)
- tier V, 52ee (10 FG)
- tier VII, 65ee (40 FG)
- itd... za dużo nie powojujesz z taką ilością FG.. W markecie jest strasznie mało, popatrz w LS Tradings czy nie ma tanich mieczy.
Wszystkie są w tej chwili w Market Place.
This post was edited by q^p on Feb 25 2010 04:30am