d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1122912301231123212331443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Feb 24 2010 03:43pm
Quote (Matt1910Widzew @ 24 Feb 2010 22:31)
jak rozdawać statystyki u samuraia?


Zależy co masz zamiar nosić (chodzi tu przede wszystkim o bronie).
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Feb 24 2010 04:49pm
Quote (q^p @ 24 Feb 2010 22:43)
Zależy co masz zamiar nosić (chodzi tu przede wszystkim o bronie).


no nie wiem ;p, co bedzie najlepsze a zarazem tanie?
Member
Posts: 1,999
Joined: Nov 11 2008
Gold: 1,119.01
Feb 24 2010 05:03pm
iso info jak rozdawac staty dla barba na poczatek? :)
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Feb 24 2010 05:17pm
Quote (d22player @ 25 Feb 2010 00:03)
iso info jak rozdawac staty dla barba na poczatek? :)


Pierwsze kilka punktow w vita, reszta caly czas w str.

Ktos na cata atm ~22 lvl ??

This post was edited by crunk_mp on Feb 24 2010 05:17pm
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Feb 24 2010 06:02pm
Quote (Matt1910Widzew @ 24 Feb 2010 23:49)
no nie wiem ;p, co bedzie najlepsze a zarazem tanie?


Masz już jakieś bronie? Pójdźmy w tą stronę.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 24 2010 06:04pm
mam pytanie
ile broni kupie za ok 500-1k fg dla samu tak do 70
zbroje i talizamny mam:D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 24 2010 08:57pm
jak ktos potrzebuje fajne bronie dla fightera/barba tutaj sprzedaje :)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=40086951&f=273
nie sa drogie a wystarczza do lvl 71 :D
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Feb 25 2010 03:07am
Quote (q^p @ 25 Feb 2010 01:02)
Masz już jakieś bronie? Pójdźmy w tą stronę.


nic nie mam, grałem cały czas barbem na club, a samu niestety nie może club.
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Feb 25 2010 04:29am
Quote (Matt1910Widzew @ 25 Feb 2010 10:07)
nic nie mam, grałem cały czas barbem na club, a samu niestety nie może club.


Proponuję sprzedać wszystkie bronie, których nie może on używać.
Pierwsza postać, samurai a potem paladyn mogą używać mieczy. Są one stosunkowo drogie, nie będę ukrywać. Ale to chyba najlepsze rozwiązanie...
Aj... masz bardzo mało FG, ale może zrób tak:
Sword:
  • tier III, 47ee (13 FG) lub 50ee (15 FG)
  • tier V, 52ee (10 FG)
  • tier VII, 65ee (40 FG)
  • itd... za dużo nie powojujesz z taką ilością FG.. W markecie jest strasznie mało, popatrz w LS Tradings czy nie ma tanich mieczy.

Wszystkie są w tej chwili w Market Place.

This post was edited by q^p on Feb 25 2010 04:30am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 25 2010 04:31pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1122912301231123212331443Next
Add Reply New Topic New Poll