No lol, jeszcze 2h temu dzialal bl. Wyszedlem na 2h z domu, wracam i nie moge sie zalogowac! Mam za swoje glupie pomysly, wychodzenie z domu, pfff....
Quote (xxxRedxxx @ Wed, Sep 9 2009, 03:24pm)
:DD Co Ci strzeliło do głowy.
Madry polak po szkodzie :<
This post was edited by Vampirepm3 on Sep 9 2009 09:34am