d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1122812291230123112321443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Feb 23 2010 06:53pm
Quote (Patryk1991 @ 23 Feb 2010 23:12)
nikt nie ma jakis broni dla samu ?


Jakichś czy jakiejś?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 23 2010 06:54pm
Quote (q^p @ 23 Feb 2010 20:53)
Jakichś czy jakiejś?


to i to :D
i czy musze zmieniac co 5 lvl ?
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Feb 23 2010 07:00pm
Quote (Patryk1991 @ 24 Feb 2010 01:54)
to i to :D
i czy musze zmieniac co 5 lvl ?


No wiesz, grając w katakumbach nie ma takiej potrzeby. No ale to też zależy.. dobrzy gracze zapewne będą wymagać graczy z dobrymi przedmiotami i mając np. 70 ee broń na 45 poziom i poziom 60 to pewnie z nimi nie pograsz, bo im zapewne zależy na szybkości.
Mając wysokie EE na broni zmieniałbym ją co 10 poziomów. Ale to wszystko zależy od FG, które chcesz przeznaczyć i od tego jak wysokie jest dla ciebie "wysokie EE". Na palcach jednej dłoni wymienię osoby, które zmieniają bronie co 5 poziomów.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 23 2010 07:06pm
no dobra a tak za ok 50 ile broni kupie tak do 70 zeby miec :)
i jeszcze pare pytan odnosnie samura
gdzie mam stac(front,back,mid)
jakie staty mam dawac
bo narazie dex daje do 100-120 z itemami jak bede mial
pozniej str
Member
Posts: 36,778
Joined: Jan 7 2007
Gold: 321.99
Feb 23 2010 11:15pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 24 2010 02:06am)
no dobra a tak za ok 50 ile broni kupie tak do 70 zeby miec :)
i jeszcze pare pytan odnosnie samura
gdzie mam stac(front,back,mid)
jakie staty mam dawac
bo narazie dex daje do 100-120 z itemami jak bede mial
pozniej str


mówisz o fg/ee czy o czym? jak tak to wpisz sobie w markecie cene do 50 fg i jakies ee tam podaj i napewno zobaczysz jak duzo broni jestes w stanie kupic :)

stój tam gdzie jest twoje miejsce :D
wszystko zalezy od twojego armora i od armorów innych graczy którzy grają z toba katakumby.
grając samurajem zapewne uzywasz armorów o dość dobrej obronie wiec w ciemno moge powiedzieć middle/front ! tam sie kieruj !
po chwili grania zawsze możesz sprawdzić kogo najmniej biją z graczy. wystarczy najechać na expa danego gracza i zobaczysz "hits taken (total dmg)" jak się zapewne domyślasz im mniej jest w tym nawiasie tym lepiej. np. twoj samuraj stojacy na froncie dostal (5000) a grajacy z toba np barbarzynca stojacy rowniez na froncie dostał tylko (1000) to odrazu widać ze masz uciekac z fronta na middle.

jak to meele samuraj to dobrze dajesz str i dex.
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Feb 24 2010 02:23am
Quote (Patryk1991 @ 24 Feb 2010 01:54)
to i to :D
i czy musze zmieniac co 5 lvl ?


1-30 w/g mnie warto zmieniac co 5 lvli pozniej to juz tylko zalezy od ee jakie masz ale co 10 tez da rade
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 24 2010 05:06am
no to mamy 3alcha
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Feb 24 2010 10:10am
Mam na sprzedanie takie coś może ktoś potrzebuje akurat.

Rare tempered diamond axe
Level Req: 45
Damage: 179 to 215

+106% Enhanced Effect
+2% Block

Magical alloy plate mail
Level Req: 15
Physical Defense: 31 to 95
Magical Defense: 0 to 10

+71% Enhanced Effect


This post was edited by Sqnman007 on Feb 24 2010 10:11am
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 24 2010 11:22am
O jaki fajny wyglad sie zrobil teraz :P

http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=342404


btw ktos ma dagger 40,45,55 lvl 100+ ee ?
Member
Posts: 5,802
Joined: Dec 27 2008
Gold: 4.13
Feb 24 2010 03:31pm
jak rozdawać statystyki u samuraia?
Go Back To Polska Topic List
Prev1122812291230123112321443Next
Add Reply New Topic New Poll