Quote (Patryk1991 @ Feb 24 2010 02:06am)
no dobra a tak za ok
50 ile broni kupie tak do
70 zeby miec

i jeszcze pare pytan odnosnie samura
gdzie mam stac(front,back,mid)
jakie staty mam dawac
bo narazie dex daje do 100-120 z itemami jak bede mial
pozniej str
mówisz o fg/ee czy o czym? jak tak to wpisz sobie w markecie cene do 50 fg i jakies ee tam podaj i napewno zobaczysz jak duzo broni jestes w stanie kupic
stój tam gdzie jest twoje miejsce
wszystko zalezy od twojego armora i od armorów innych graczy którzy grają z toba katakumby.
grając samurajem zapewne uzywasz armorów o dość dobrej obronie wiec w ciemno moge powiedzieć middle/front ! tam sie kieruj !
po chwili grania zawsze możesz sprawdzić kogo najmniej biją z graczy. wystarczy najechać na expa danego gracza i zobaczysz "hits taken (total dmg)" jak się zapewne domyślasz im mniej jest w tym nawiasie tym lepiej. np. twoj samuraj stojacy na froncie dostal (5000) a grajacy z toba np barbarzynca stojacy rowniez na froncie dostał tylko (1000) to odrazu widać ze masz uciekac z fronta na middle.
jak to meele samuraj to dobrze dajesz str i dex.