Quote (winghaven @ 23 Feb 2010 21:29)
hola hola, nie jestem jego kolegą
jeżeli szukasz nienawiści i próbujesz tu wszystkich prowokować to źle trafiłeś trolu
nie zamierzam wdawać się w dalszą dyskusję, ponieważ preferuję rozmówców wyższych lotów
żeby nie sypać offtopami może jest ktoś chętny na cata ~50?