d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1122712281229123012311443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Feb 23 2010 10:12am
Quote (winghaven @ 23 Feb 2010 16:42)
Odlotowo! - gratulacje  :thumbsup:

btw. dodaję jeszcze dla przypomnienia odnośnik --> FDSupRa - 3 post :D



..ten chłopak ostro tą grę przeżywa - to się nazywa prawdziwy GRACZ! :rofl:
według opisu: Birthday: Mar 27 1984 (Male) :rofl:

nawet dla mojego 11 letniego kuzyna "komputer" nie wzbudza tyle emocji nienawiści :lol:


ine bardzo rozumie co ma do tego wiek lol

ls jest dobry do zabicia nudow np. w pracy lawl
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Feb 23 2010 12:38pm
ile wam zajelo najszybsze wbicie 71lvla?
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 23 2010 12:44pm
Quote (Misiek132 @ 23 Feb 2010 19:38)
ile wam zajelo najszybsze wbicie 71lvla?


4h z groszami, również solo

Quote (zaki @ 23 Feb 2010 19:56)
a jakie postaci ?


mag, byłoby szybciej ale mało shrines miałem

This post was edited by blondaas on Feb 23 2010 12:58pm
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Feb 23 2010 12:44pm
Quote (Misiek132 @ 23 Feb 2010 19:38)
ile wam zajelo najszybsze wbicie 71lvla?


4:30 na hc przed updatem

/e solo

This post was edited by FDSupRa on Feb 23 2010 12:44pm
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Feb 23 2010 12:48pm
Quote (Misiek132 @ 23 Feb 2010 19:38)
ile wam zajelo najszybsze wbicie 71lvla?


3 godzinki z przerwa na szybki obiad :p
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Feb 23 2010 12:56pm
Quote (blondaas @ 23 Feb 2010 19:44)
4h z groszami, również solo


Quote (FDSupRa @ 23 Feb 2010 19:44)
4:30 na hc przed updatem

/e solo


Quote (Leny @ 23 Feb 2010 19:48)
3 godzinki z przerwa na szybki obiad :p


a jakie postaci ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 23 2010 02:28pm
w 3h to ja robie 30-40 lvl w cata :P

szukam jakis broni dla samu i moze cos innego
i jakby ktos mogl sprawdzic czy dobre zbroje mam trzymam je w vmule czy cos takiego
dzieki
Banned
Posts: 5,876
Joined: Jan 18 2009
Gold: 1,211.90
Warn: 50%
Feb 23 2010 02:29pm
Quote (blondaas @ Feb 23 2010 05:11pm)
napisze otwarcie, wkurwiasz już mnie
próbujesz zabłysnąć? nie wychodzi ci za chuj
on > ty i zawsze już tak będzie, nie zmienisz tego

Birthday: Mar 19 (Male) ^_^
iso więcej internetowej nienawiści kolegów pana FDSupRa ^_^
---

btw. jakby kogoś interesowało na sprzedaż mam itemki z LS:
--> lvl40 sword +115ee/+5cf
--> lvl45 plate mail +39dex/+4dr
--> MuleBlacharz2
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 23 2010 02:52pm
Quote (winghaven @ 23 Feb 2010 21:29)
Birthday: Mar 19 (Male)  ^_^
iso więcej internetowej nienawiści kolegów pana FDSupRa  ^_^
---

btw. jakby kogoś interesowało na sprzedaż mam itemki z LS:
--> lvl40 sword +115ee/+5cf
--> lvl45 plate mail +39dex/+4drhttp://i46.tinypic.com/27zlvsy.png
--> MuleBlacharz2


hola hola, nie jestem jego kolegą
jeżeli szukasz nienawiści i próbujesz tu wszystkich prowokować to źle trafiłeś trolu
nie zamierzam wdawać się w dalszą dyskusję, ponieważ preferuję rozmówców wyższych lotów

żeby nie sypać offtopami może jest ktoś chętny na cata ~50?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 23 2010 04:12pm
nikt nie ma jakis broni dla samu ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1122712281229123012311443Next
Add Reply New Topic New Poll